13 kwietnia 2018, godz. 14:00

Kilińskiego 145

Łódź

RC Łódź

„Rotariańska współpraca polsko – niemiecka w zjednoczonej Europie”

Łódź 2018

Drodzy Przyjaciele Rotariańscy,

Klub Rotary Łódź, Komitet Polska – Niemcy oraz Dystrykt Rotary 2231 zapraszają serdecznie Was i Wasze Rodziny na spotkanie rotarian z Polski i Niemiec.
Po spotkaniach w Ratzeburgu (1997), Gnieźnie i Poznaniu (2000), Szczecinie (2003), Greifswaldzie (2006), Książu (2010) i Lipsku (2013) przyszła kolej na miasto Łódź. Tematem spotkania będzie „Rotariańska współpraca polsko – niemiecka w zjednoczonej Europie”. Temat wydaje się nam bardzo na czasie, gdyż pragniemy podkreślić ja ważne są przyjazne bezpośrednie stosunki między rotarianami polskimi i niemieckimi.
Na obecnym spotkaniu chcemy podsumować bogaty już dorobek współpracy klubów partnerskich. Wysłuchamy przedstawicieli klubów z Polski i Niemiec. Opowiedzą oni o aktualnych projektach oraz o projektach zakończonych w latach ubiegłych. Mamy nadzieję, że w Łodzi nawiążą się nowe kontakty i powstaną kolejne partnerstwa między klubami polskimi i niemieckimi.
W ostatnim roku zawiązała się nowa forma współpracy tzw. Transgranicznej 4 klubów z Pomorza Zachodniego i Meklemburgii – Pomorza Przedniego w ramach ICC Polska – Niemcy.
Cieszymy się na Wasz przyjazd do Łodzi.

Eugeniusz Gorczyca
Przew. ICC Polska – Niemcy

Jacek Jakubiak
Prezydent RC Łódź

Jerzy Korczyński
Gubernator D – 2231

Cennik

Koszty udziału:

• Łódzka kolacja powitalna w piątek 13 kwietnia w restauracji „Soplicowo” o godz. 20.00: 100 zł
  • Opłata rejestracyjna (koszty organizacyjne, tłumaczenia, obiad I przerwy na kawę w sobotę 14 kwietnia w ASP): 160 zł
  • Uroczysta kolacja z programem artystycznym w sobotę 14 kwietnia o godz. 20.00 w Hotelu Ambasador Premium: 140 zł
  • Zwiedzanie miasta w niedzielę o godz. 10.00 (zbiórka w holu hotelu Ambasador Premium): 20 zł

Wszystkie płatności należy dokonać przelewem na konto klubu Rotary Łódź:
Rotary Club Łódź
ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
Bank: BNP Paribas
nr konta: PL 35 2030 0045 1110 0000 0391 8760
SWIFT: PPABPLPK
Tytuł: udział w spotkaniu PL-D, imię i nazwisko

Proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: jacek@jakubiak.com.pl

Szczegółowy program można pobrać pod tym linkiem.