XXV lat Rotary Club Zamość

Strona WWW

RC Zamość

Koleżanki i Koledzy Rotarianie

Miło jest nam zakomunikować, że Rotary Club Zamość w bieżącym roku obchodzi 25 – tą rocznicę swojego istnienia. Do rodziny rotariańskiej został przyjęty 20 – ego września 1994 r. Jest to szczególna okazja do podsumowania naszej dotychczasowej działalności, oceny efektów naszej pracy, spotkania w gronie Przyjaciół Rotarian oraz wszystkich, którzy przyczynili się do funkcjonowania naszego Klubu.

Będziemy wdzięczni za przyjęcie Zaproszenia do udziału w obchodach Jubileuszu w dniu 5-tego października 2019 r w Zamościu.

Program obchodów Uroczystości przewiduje część oficjalną o godz. 12-tej w Sali Consulatus zamojskiego Ratusza, a następnie o godz. 19-tej bankiet jubileuszowy w salach „ARTIS” Hotel &SPA Sitaniec 1. W przerwie między obu wydarzeniami zaprosimy Państwa do zwiedzania naszego miasta w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników.

Zgłoszenia i rejestracja uczestników spotkania przyjmowane są na naszej stronie internetowej www.rotary.zamosc.pl w zakładce „XXV-lecie RC Zamość”.

Koszt uczestnictwa w bankiecie wynosi 250 zł/osoby – wpłaty proszę dokonać na rachunek 71 1750 0012 0000 0000 2304 5443 z dopiskiem „Jubileusz”.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w „Artis” Hotel &SPA po preferencyjnych cenach na hasło ROTARY / 280 zł, pokój 2 -osobowy, 180 zł – pokój jednoosobowy ze śniadaniem i dostępem do strefy SPA tel. 84/677 22 00, fax 84/677 22 24, e-mail : recepcja@hotelartis.pl.

W w/w zakładce znajdą Państwo adresy bazy hotelowej w Zamościu.

Z wyrazami Szacunku
Prezydent RC Zamość