XXI Charytatywny Karnawałowy Bal Łódzkich Klubów Rotary

Strona WWW

RC Łódź

Drodzy Rotarianie i Sympatycy Rotary,

Jak wynika z danych GUS, przyczyną śmierci niemal co czwartej osoby w województwie łódzkim jest nowotwór złośliwy. To najwyższy wynik w kraju. Tymczasem łódzkie, jako jedyne województwo w Polsce, nie posiada jeszcze stacjonarnego hospicjum, które zapewniałoby osobom dorosłym specjalistyczną, całodobową opiekę. Stan rzeczy stara się zmienić Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie, które krok po kroku adaptuje budynek dawnej szkoły przy ul. Pojezierskiej 45/51.

Razem dla Hospicjum

Mamy zaszczyt zaprosić na XXI Charytatywny Karnawałowy Bal Łódzkich Klubów Rotary, z którego zyski w całości przeznaczone zostaną na kompleksowe wyposażenie pierwszego stacjonarnego hospicjum dla dorosłych w Łodzi. Znamienici goście, doskonała oprawa muzyczna, emocjonujące aukcje cennych przedmiotów, które wspomogą realizację naszego celu.

Rotarianie, liderzy lokalnej przedsiębiorczości, łodzianie – pomóżmy uruchomić tak potrzebną i wyczekiwaną placówkę!

Data: 8 lutego 2020 r.
Miejsce: hotel Vienna House Andel’s (Łódź), ul. Ogrodowa 17

Jak wesprzeć akcję?

Minimalny koszt udziału w balu: 350 zł /os. – 1 miejsce przy 10-cio osobowym stoliku.
Rejestracja imienna na bal ruszy w dniu 8 stycznia 2020 r.

PAKIETY SPONSORSKIE
W sprawie uzyskania informacji o pakietach sponsorskich prosimy o kontakt na adres e-mail: lodz@rotary.org.pl

REJESTRACJA

Rejestracji na nasz XXI Charytatywny Karnawałowy Bal Łódzkich Klubów Rotary dokonuje się poprzez formularz  na stronie:

Rejestracja on-line jest obowiązkowa i każdy z Gości powinien zarejestrować się osobiście (ze względu na obowiązujące przepisy RODO). Jeśli Wasi Goście nie życzą sobie podawania swoich adresów mailowych, mogą podać adres osoby, przez którą zostały zaproszone.

Przy rejestracji istnieje możliwość zarezerwowania określonej liczby miejsc przy swoim stoliku. Po wybraniu takiej opcji na wskazany podczas rejestracji adres wyślemy indywidualny link do konkretnego stolika, który można będzie rozesłać do gości, dla których owe miejsca zostały zarezerwowane.

Dostęp do panelu z rejestracjami mają::

@’Tomasz Korościk’ i @Kacprzak Małgorzata ACTIVE.PL (m.kacprzak@active.pl)