XVIII Mistrzostwa Dystryktu 2231 w strzelaniu z broni sportowej

31 sierpnia 2024, godz. 9:00

RC Zamość

Koleżanki i Koledzy

Członkowie Zamojskiego Klubu Rotariańskiego mają zaszczyt zaprosić Rotarian i ich przyjaciół do Zamościa w dniu 31.08.2024r. na XVIII Mistrzostwa Dystryktu 2231 w strzelaniu z broni sportowej o Puchar Gubernatora.

Zawody są imprezą głównie integracyjną ogniskującą się na umacnianiu wspólnoty klubowej naszego Dystryktu

Dotychczasowe edycje dowiodły, że sportowa rywalizacja świetnie współgra ze wspólną dobrą zabawą i nawiązywaniem przyjaźni.

W tym roku zawody, piknik, uroczyste wręczenie pucharów i podsumowanie zawodów odbędą się na terenie strzelnicy „Rotunda”

Patronat nad imprezą objęli Gubernator Dystryktu 2231 oraz Prezydent Miasta Zamość.

1. Organizator Mistrzostw: Zamojski Klub Rotariański oraz Strzelecki Klub Sportowy „VIS” Zamość
2. Porządek Mistrzostw reguluje Regulamin Zawodów
3. Koszty uczestnictwa – wpisowe 250 zł (130 zł strzelanie + 120 zł catering)
4. Organizator zawodów zwraca się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie udziału w zawodach: Zbigniew Żukowski tel. 505 130 214, lub dowolny kontakt z członkiem Zamojskiego Klubu Rotariańskiego.
5. Informacje www.rotary.zamosc.pl
6 Organizator zastrzega sobie prawo odwołania zawodów w przypadku czynników niezależnych od organizatora.

Pozostając z nadzieją na miłe spotkanie.

Prezydent RC Zamość
Zbigniew Gumuliński