XV Bal z Sobieskim

XV Bal z Sobieskim

01 lutego 2020, godz. 20:00
do 02 lutego, godz. 3:00

Miejsce:

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

Warszawa

Organizowane przez klub:

RC Warsaw International

Dobroczynny Bal z Sobieskim

Od początku działalności przynajmniej raz do roku organizowaliśmy spotkania członków klubów Rotary i przyjaciół Rotary. Spotkania te finalnie przybrały formę Balu Dobroczynnego, który w tym roku organizujemy już po raz piętnasty. Gośćmi balu są Rotarianie z Polski oraz z zagranicy (m.in. z naszych partnerskich klubów w Niemczech, Francji i Belgii), przedstawiciele środowisk twórczych, biznesu, korpusu dyplomatycznego. Dobroczynny Bal z Sobieskim jest wydarzeniem, które wpisało się na stałe w kalendarze naszych gości.

Cel Dobroczynnego Balu z Sobieskim

Podczas Balu zbierane są środki, które przeznaczamy na działalność dobroczynną naszego klubu. Pomogliśmy już w zaopatrzeniu w sprzęt rehabilitacyjny i medyczny Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki, TPD – Helenów, a także Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa. Pomogliśmy również powodzianom z Gminy Dobrzyków finansując zakup pomp i silnika do łodzi ratunkowej oraz budowę placu zabaw dla dzieci. Wspieramy osoby chore, potrzebujące i niepełnosprawne fundując m.in. wózki inwalidzkie, terapie lub sprzęt medyczny a uzdolnioną młodzież wysyłamy na wymiany młodzieżowe w kraju i za granicą. W tym roku beneficjentami Balu będą młodzi niepełnosprawni sportowcy, dla których już kolejny rok chcielibyśmy ufundować stypendia

Aukcja Dzieł Sztuki

Podczas Balu będą licytowane obrazy m.in. obraz dr Jaśka Balcerzaka.  Jasiek urodził się  1976 roku w Warszawie. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dyplom uzyskał w pracowni litografii pod kierunkiem prof. Władysława Winieckiego.  Jasiek wystawiał pracę na kilkudziesięciu wystawach, jest także wykładowcą akademickim (https://pl.facebook.com/jasiekbalcerzakmalarstwo/).

Loteria fantowa

W trakcie Balu zostanie także przeprowadzona loteria fantowa. Przygotowujemy dla Was loterię Premium, na której zostaną wystawione najcenniejsze fanty zaoferowane nam przez Sponsorów. Zapraszamy do wsparcia nas w charakterze Sponsora.

Program artystyczny i oprawa muzyczna

Tegoroczny wyjątkowy, jubileuszowy bal będzie się odbywał w klimacie karnawału kubańskiego i amerykańskiego. W trakcie wieczoru wystąpią zmysłowe tancerki z Rewii As Belezas do Brasil, zaśpiewa Yaremi Mercedes del Kordos, na perkusji zagra Ricardo Mosquera. Nad całością będzie czuwał DJ i legenda latino w Polsce – Ed Szynszyl (http://esproduction.pl/ ).

Menu

Wyjątkowe menu zapewni znakomita kuchnia hotelu Polonia Palace a dobór wyjątkowych win hiszpańskich i reńskich win gwarantuje renomowany importer Mirosław Marczewski (https://caviste.pl/).

Cena biletu: 400 zł od osoby zaproszenie VIP,  330 zł od osoby zaproszenie zwykłe

 

Nasza strona internetowa: http://www.rotarysobieski.org/

Fan page: https://www.facebook.com/RotaryClubWarszawaSobieski/

Fan page wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2426146080836986/