XI Mistrzostwa Dystryktu 2231 w strzelaniu z broni sportowej o Puchar Gubernatora

XI Mistrzostwa Dystryktu 2231 w strzelaniu z broni sportowej  o Puchar Gubernatora

03 września 2016, godz. 9:00

Strona WWW

RC Zamość

ZAPROSZENIE

Członkowie Zamojskiego Klubu Rotariańskiego mają zaszczyt zaprosić Rotarian i ich przyjaciół do Zamościa w dniu 03.09.2016r na XI Mistrzostwa Dystryktu 2231 w strzelaniu z broni sportowej o Puchar Gubernatora.

• Organizator zawodów:
Zamojski Klub Rotariański
Strzelecki Klub Sportowy „VIS” z Zamościa
Porządek Mistrzostw reguluje Regulamin Zawodów.
Koszty uczestnictwa: opłata startowa – 150,- zł
Organizatorzy Zawodów zwracają się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie udziału w zawodach na adres Komitetu Organizacyjnego:
Zbigniew Żukowski – tel. kom.505 130 214; fax: (084) 638-64-13 w terminie do 02.09.2016 r. lub w biurze organizacyjnym, siedziba spotkań Zamojskiego Klubu Rotariańskiego : Restauracja „CORNER PUB” w Zamościu ul. Żeromskiego 6

W dniu zawodów 03.09.2016 na terenie strzelnicy „ROTUNDA” dokonacie Państwo również opłaty startowej i stosownej rejestracji.

Zakończenie i wręczenie nagród planowane jest  na godz. 18.00 w restauracji „Corner Pub ” na Zamojskiej Starówce, w miejscu cotygodniowych spotkań klubowych.

Szczegółowe informacje na stronie www.rotary.zamosc.pl łącznie z możliwością pobrania regulaminu zawodów i karty zgłoszenia.

Pozostając z nadzieją na miłe spotkanie

Prezydent RC Zamość
Bogdan Szymański