17 czerwca 2020, godz. 18:00

Miejsce:

Platforma Zoom

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy wszystkich „nowych” Rotarian, którzy należą do naszej organizacji              max. 3 lata lub są kandydatami na członka klubu Rotary na szkolenie. To seminarium jest przeznaczone specjalnie dla Was!

Wspólnie ze starszymi kolegami w Rotary zabierzemy Was w podróż po niezwykłej mapie, którą tworzy Rotary International. Przybliżymy Wam nie tylko podstawy naszej działalności, ale odkryjemy tajniki i sekrety, o których nie zawsze wiedzą nawet Wasi doświadczeni klubowi koledzy.

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom, a link do szkolenia dostanie indywidualnie każdy uczestnik zarejestrowany na liście.

Planujemy wyruszyć  17 czerwca 2020 (środa) o godzinie 18:00. Naszą podróż zakończymy o 20:33.

Towarzyszyć Wam będą:

• Trener Dystryktu -IPDG Łukasz Grochowski,
  • Przewodniczący The Rotary Foundation – PDG Janusz Potępa,
  • Sekretarz Dystryktu – Greg Gregorczyk,
  • Przewodniczący Podkomitetu PolioPlus – Krzysztof Głombowicz,
  • Przewodniczący Komitetu Rotaract – Mikołaj Dragović.

oraz Wasza Gubernator Dystryktu – Małgosia Wojtas.

Wybierzecie się z nami na tę wyjątkową wyprawę zorganizowaną tylko dla Was? Zapraszam serecznie!

Z rotariańskim pozdrowieniem,

Małgorzata Wojtas

Gubernator Dystryktu 2231

Wirtualne warsztaty dla „Nowych” Rotarian