Wernisaż wystawy „Sztuka Łączy – Kunst Verbindet”

19 maja 2016, godz. 18:00

RC Warsaw International

Koleżanki i Koledzy,

przed nami kolejna wspaniała wystawa prac artystów należących do środowiska rotariańskiego. Tym razem zaprezentują się w Warszawie w LEX GALLERY. Wcześniej mieliśmy okazję oglądać artystów tej grupy między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Berlinie i Paryżu. Obecna wystawa uświetni jubileusz RC Warszawa Sobieski, który w tym roku świętuje 10 rocznicę powstania.

Podczas finisażu wystawy odbędzie się uroczystość nadania Orderu Polonusa i Orderu Germanusa osobom działającym na rzecz swoich mniejszości narodowych i dbających o pozytywny wizerunek własnego kraju. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że uroczystości te cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko Rotarian z obu krajów, a ordery jak również nagroda Germanus i Polonus są wysoko cenione przez środowisko.

Patronat nad wystawą „Sztuka łączy – Kunst verbindet ” objęli Gubernator Barbara Pawlisz, Gubernator Elekt Krzysztof Kopyciński oraz Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik.

Będziemy czuli się zaszczyceni goszcząc Państwa zarówno na wernisażu jak i finisażu wystawy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia

Magdalena Sitek – RC Kielce,
kurator wspomagający wystawy „Sztuka łączy – Kunst verbindet ”

Kunst-verbindet---Sztuka-laczy-zaproszenie-D-PL-Warszawa