VII Charytatywny Turniej Piłkarski

02 października 2021, godz. 9:00
do 03 października, godz. 12:00

RC Białystok

Klub Rotary Białystok wraca z VIII Turniejem Charytatywnym Piłki Nożnej. Nasze turnieje na stałe wpisały się do sportowego kalendarza w Białymstoku, a udział w nich biorą tradycyjnie zespoły zakładów pracy i instytucji z naszego miasta i regionu! To dzięki Wam wspólnie zrealizowaliśmy projekty, z których wszyscy jesteśmy dumni! Przypomnę tylko kilka: plac zabaw sensoryczny w żłobku integracyjnym, dwa projekty w hospicjum „Dom Opatrzności Bożej”, budowa łazienki dostosowanej do potrzeb niepełnosprawnych dzieci w UDSK, czy tez wsparcie edukacyjne dzieci z Domu Opieki w Białymstoku.
Obecnie zbieramy środki na projekt związany z opieką i leczeniem dzieci w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym. Dochód z turnieju przeznaczymy właśnie na ten projekt.
Turniej odbędzie się na gościnnych obiektach BOSiR przy ulicy Wołodyjowskiego w terminie 2-3 października 2021, czyli tradycyjnie sobota-niedziela.
Zarezerwujcie więc swój czas, zbierzcie zespoły i zapraszamy do sportowej rywalizacji o Puchar Prezydenta Klubu Rotary Białystok!
Zgłoszenia prosimy przesyłać tradycyjnie na adres tmichalik@smppoland.pl do Tomka Michalika lub Marcina Dolidy biuro@konceptbud.pl