VI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

05 października 2019, godz. 9:00
do 06 października, godz. 11:00

RC Białystok

Rotary łączy Świat, takie hasło przyświeca Klubom Rotary na całym świecie w tym roku. Mamy nadzieję, że Wy również pragniecie pokazywać młodym ludziom, w którą stronę powinni pójść. Nie każde dziecko ma mentora, albo rodzica, ale to nie znaczy, że musimy ich pozostawić samych sobie. Na poprzednim, halowym turnieju udało nam się zgromadzić wiele drużyn i sponsorów i dzięki temu pomogliśmy wychowankom Placówki opiekuńczo- Wychowawczej „Jedynka” w Białymstoku nadgonić braki z różnych przedmiotów, aby ułatwić im start do odpowiedniej szkoły. Kontynuujmy rozpoczęte dzieło, żeby mogli powiedzieć: „O, jest ktoś, komu na mnie zależy, to i ja postaram się nie zawieść jego zaufania.”

W kolejnym Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się w dniach 05.10 -06.10. 2019 r w Białymstoku, na stadionie BOSiR, zbieramy środki na kontynuację edukacji naszych już wspólnych z Państwem podopiecznych.