Uroczyste obchody 30-lecia RC Gdańsk-Sopot-Gdynia

do 17 czerwca, godz. 0:00

RC Gdańsk-Sopot-Gdynia

Drodzy Rotarianie!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na uroczyste obchody 30-lecia naszego klubu RC Gdańsk-Sopot-Gdynia, które odbędą się w dniach 16-17 czerwca 2023 roku.

Planowany program

Dzień pierwszy – piątek 16.06.2023

15.30 Uroczysta Gala odbędzie się w historycznej Sali BiHP Stoczni Gdańskiej miejscu narodzin Solidarności (Popiełuszki 6, Gdańsk 80-864)

W programie Gali m.in.:

• Powitanie gości po staropolsku
• Otwarcie uroczystości
• Wystąpienia Prezydenta Klubu i zaproszonych gości w tym Prezydenta Lecha Wałęsy
• Prezentacja dokonań klubu RC Gdańsk-Sopot-Gdynia i przedstawienie najważniejszych projektów na przestrzeni 30-lat istnienia.
• Wręczenie odznaczeń i wyróżnień
• Poczęstunek i lampka wina

Dzień drugi – sobota 17.06.2023

10.00 dla chętnych zwiedzanie stoczni i Gdańska z doświadczonym przewodnikiem i autorem książek o naszym mieście.
13.30 czas wolny.
19.00 Uroczysta kolacja charytatywna Rotariańska przy muzyce na żywo. Sala balowa Hotelu Sadova (Łąkowa 60, Gdańsk 80-769)

W programie kolacji m.in.:

• wystąpienie Prezydenta Klubu
• występy artystyczne
• loteria fantowa
• aukcja obrazów i wartościowych przedmiotów
• znakomita zabawa przy muzyce na żywo

Zapewniamy świetną atmosferę, fantastyczną kuchnię i niezapomniane wrażenia.
Dochód z kolacji zostanie przeznaczony na zakup urządzeń wspomagających komunikację dla osób z zaburzeniami mowy.
Prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i przesłanie do nas najpóźniej do dnia 10 maja 2023 roku.

Ryszard Kormański
Prezydent
RC Gdańsk-Sopot-Gdynia

Zaproszenie w formacie pdf do pobrania:

zaproszenie dla Rotarian