Smok Wawelski w kosmosie

10 lutego 2024, godz. 9:00

RC e-Club Polonia International

Szanowni Członkowie Klubów Rotary w Polsce,

Mamy przyjemność podzielić się z Wami wyjątkową inicjatywą, która z pewnością wzbudzi Wasze zainteresowanie! Smok Wawelski, znany z naszych dziecięcych zabaw, zamierza wyruszyć w kosmiczną podróż z kosmodromu „Plac Wolności” we Wrocławiu.

10 lutego 2024 roku o godzinie 9:00 rano na Placu Wolności w Wrocławiu rozpocznie się niezapomniane wydarzenie, którego celem jest wsparcie niepełnosprawnych dzieci poprzez projekt „ROTARY MOVES”.

Smok Wawelski zadeklarował, że jeśli dostanie godziwe warunki finansowe, pozostanie gościem na rok albo na zawsze, a zebrane fundusze trafią na potrzeby najbardziej potrzebujących.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do wsparcia tej niezwykłej inicjatywy poprzez udział w starcie Smoka, finansowe wsparcie oraz promocję wydarzenia w Waszych społecznościach. Jest to doskonała okazja, abyście stali się częścią historii kosmicznej podróży Smoka Wawelskiego.

Z góry dziękujemy za Waszą otwartość na tę wyjątkową przygodę. Liczymy na Waszą obecność i wsparcie!

Z rotariańskim pozdrowieniem,

Rotary e-Club Polonia International