RC e-Club Polonia International

Joanna Bielicka

Skarbnik

Roman Andrzej Gastoł

20 maja 2023 roku to pamiętna data charteru Rotary e- Club Polonia International. W pięknych przestronnych salach Hotelu Marriott odbyła się uroczysta Gala. Prezydent Andrzej Jaskólski, odebrał z rąk Gubernatora Piotra Jankowskiego Kartę Charterową. Klub sponsorujący – Warszawski Klub Rotariański ufundował łańcuch i dzwon, które zostały wręczone przez Prezydenta Piotra Kaczorowskiego.

Rafał Misztalski z tegoż samego klubu został naszym opiekunem czarterowym i bardzo zaangażował się w pomoc i wsparcie w tworzeniu klubu. Wśród licznie przybyłych gości byli przedstawiciele klubów Rotary z całej Polski: Rotariański Klub Warszawski, RC Warszawa City, RC Kraków Niepołomice, RC Bartoszyce, RC Warszawa Konstancin i RC Edmonton z Kanady.

Członkowie naszego klubu to osoby z całej Polski i ze świata min z Danii Holandii, Irlandii, Hong- Kongu i Sycylii. Łącznie 33 osoby.

Programy które chcemy rozwijać to przede wszystkim nawiązywanie kontaktów z Polonią i wspieranie młodych artystów poprzez wymiany z zaprzyjaźnionymi klubami z całego świata.