25 września 2019, godz. 9:00
do 29 września, godz. 15:00

Strona WWW

Drodzy Rotarianie,

Z wielką radością zapraszamy na Instytut Rotary, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 27-29 września bieżącego roku.

Organizacja Instytutu, czyli seminarium dla oficerów i rotarian z dwóch stref obejmujących 31 dystryktów Skandynawii i krajów basenu Morza Bałtyckiego, jest jednym z obowiązków Dyrektora Rotary International. Naszemu RID Piotrowi Wygnańczukowi zawdzięczamy fakt, że to coroczne wydarzenie rotariańskie odbędzie się w Gdańsku, zwanym miastem wolności, której sposób odzyskania tak pięknie wpisuje się w rotariańskie ideały pokoju.

Miejscem Instytutu będzie hotel Radisson & Suites na Wyspie Spichrzów w sercu starego miasta, a piątkowy, popołudniowy program w całości wraz z koncertem muzyki klasycznej i kolacją odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności.

Będzie okazja wysłuchać i poznać Prezydenta RI Marka Maloney’a, Prezesa Zarządu Rotary Foundation Gary PRIP C.K. Huanga, Prezydenta Lecha Wałęsę oraz wielu inspirujących mówców z Polski i zagranicy  z naszej rotariańskiej rodziny jak i spoza niej.

Równolegle z Instytutem odbędzie się RYLA, czyli szkolenie dla młodych liderów z Rotaractu i nie tylko, którzy zaprezentują  efekty swej pracy na ostatniej sesji plenarnej. Będzie możliwość promowania projektów klubowych w lobby hotelu za pośrednictwem zgłoszenia do House of Friendship na stronie Instytutu.

Pomyśleliśmy również o rozrywce dla uczestników. Magdalena Pawlisz, alumn programów rotariańskich, poprowadzi koncert orkiestry Capella Gedanensis w Europejskim Centrum Solidarności. W sobotę po południu przejdziemy Długim Targiem w kolorowej, radosnej paradzie przy dźwiękach orkiestry dętej a wieczorem będziemy się bawić wraz z Riverband.

Dla Rotarian z naszego dystryktu przygotowaliśmy ceny zniżkowe, liczymy na jak najliczniejszą reprezentację. Nasz Instytut 2019 odbywa się pod hasłem Uwierz w siłę Rotary, nasza obecność będzie tego hasła potwierdzeniem.

Do zobaczenia w Gdańsku

Piotr Wygnańczuk

Przewodniczący Instytutu

Barbara Pawlisz

Przewodnicząca                    Komitetu                                   Organizacyjnego

Program

Program poszczególnych wydarzeń Instytutu oraz LISTA SPIKERÓW znajdują się pod linkami, wystarczy kliknąć i przenieść się na stronę z opisem wydarzenia

Program Instytutu – kliknij  TUTAJ

Program GETS – kliknij TUTAJ

GETS Partner – kilknij TUTAJ

Public Image Seminar – kliknij TUTAJ

Membership Training Workshop – kliknij TUTAJ

TRF Training Seminar – kliknij TUTAJ

DGN Seminar – kliknij TUTAJ

Gala Dinner – kliknij TUTAJ

CENNIK

Wydarzenie

Koszt udziału/1 os.

Instytut 1200 PLN
Dowolne Seminarium 400 PLN
Instytut +  Seminarium 1400 PLN
Gala Dinner 300 PLN

Koszty rejestracji obejmują:

GETS / Szkolenie dla partnerów: Obiad 25.09 i 26.09, Kolacja 24.09, 25.09 i 26.09
Wszystkie seminaria: Obiad 26.09, Obiad 26.09

Instytut: Obiad 27.09 i 28.09, Kolacja 27.09 (Europejskie Centrum Solidarności) i 28.09. (Gala Dinner)

Rejestracja musi zostać wykonana dla każdej osoby oddzielnie.

Płatność musi być dokonana nie później niż 8 dni roboczych po rejestracji.

Użyj tych samych danych, co podczas rejestracji!

Właściciel konta: Piotr Wygnańczuk

Kod SWIFT BIC: WBKPPLPP

Rachunek PLN, nr IBAN: PL41109011020000000141390348

Nazwa banku: Santander Bank Polska SA, ul. Starowiejska 25, 81-363 Gdynia

Pytania dotyczące rejestracji i płatności prosimy kierować do:

Bendt Haverberg

Skarbnik i webmaster Gdańskiego Instytutu Rotary
treasurer@rotaryinstitutegdansk.org

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez e-mail.

Postaramy się odpowiedzieć JAK NAJSZYBCIEJ.

Monika Schroeder

Sekretarz Gdańskiego Instytutu Rotary
secretary@rotaryinstitutegdansk.org

Pytania dotyczące rejestracji, płatności i hotelu:

Bendt Haverberg

Skarbnik i webmaster Gdańskiego Instytutu Rotary
treasurer@rotaryinstitutegdansk.org

PRZYDATNE INFORMACJE

Tutaj znajdują się linki do pozostałych przydatnych informacji

LISTA SPIKERÓW – kliknij TUTAJ

HOUSE OF FRIENDSHIP – kliknij TUTAJ

KOMITET ORGANIZACYJNY – kliknij TUTAJ

RADISSON HOTEL & SUITES
Chmielna 10-25, Gdańsk

Skorzystaj z licznych udogodnień w

Radisson Hotel & Suites, Gdańsk

Zlokalizowany bezpośrednio naprzeciw Wyspy Spichlerzów hotel Radisson Hotel & Suites, Gdansk oferuje gościom najwyższy poziom relaksu nad Bałtykiem. Siedmiopiętrowy hotel, położony w kompleksie Deo Plaza, zapewnia gościom możliwość zatrzymania się tuż obok popularnego Długiego Targu, w którym można podziwiać zabytkowe fasady kamienic i słynną fontannę Neptuna, a także niedaleko klubu fitness oraz wielu różnych restauracji. Oto niektóre z dostępnych udogodnień:

• Hotelowa restauracja i bar
  • Kryty basen (otwarcie w dalszej części 2019 roku)
  • Spa (otwarcie w dalszej części 2019 roku)
  • Centrum biznesowe
  • Bezpłatny dostęp do Wi-Fi

Zarezerwuj pokój, aby uzyskać specjalną cenę.

Kod rezerwacji: ROTARY

Cena:

Standardowy pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 331 PLN za dobę

Standardowy pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 378 PLN za dobę

Link do rezerwacji

Aby dokonać rezerwacji koniecznie wykonaj poniższe czynności:

Data zameldowania – wymeldowanie

Zaznacz – Więcej opcji wyszukiwania i gry pojawi się okienko wpisz kod: „Rotary”