Rotary CUP w Spale

Spała

RC e-Club Polonia International

Drodzy Rotarianie i Rotarianki oraz wszyscy przyjaciele Rotary,

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że podczas minionej konferencji w Kielcach oficjalnie przedstawiliśmy nasz najnowszy projekt – Rotary CUP!

Rotary CUP to nie tylko zwykła impreza sportowa, to okazja, aby się spotkać, spędzić czas w rodzinnej atmosferze i wspólnie uczestniczyć w aktywnościach sportowych. Już teraz zapiszcie sobie datę: 28 września 2024 roku, Centralny Ośrodek Sportowy w Spale będzie naszym miejscem spotkania!

Ten wyjątkowy dzień ma na celu umocnienie więzi w naszej społeczności Rotary, promowanie zdrowego stylu życia oraz wsparcie dla dzieci niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Będzie to czas rywalizacji, uśmiechu i integracji, ale przede wszystkim okazja, byśmy wspólnie pracowali na rzecz dobra innych.

To niezwykłe wydarzenie nie byłoby możliwe bez Waszej wsparcia i zaangażowania. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów. Zachęcamy Was do udziału w Rotary CUP wraz z rodzinami, bo to właśnie dzięki Waszej obecności stanie się ono jeszcze bardziej wyjątkowe!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i nie możemy się doczekać spotkania Was wszystkich na Rotary CUP 2024!

Rotary E-club Polonia International