Piknik i spotkanie prezydentów klubów regionu Kujawy i Pomorze

Miła 2

Grudziądz

Spotkanie integracyjne klubów regionu Pomorze i Kujawy

Zapraszamy prezydentów klubów regionu Kujawy i Pomorze na coroczne spotkanie integracyjne, rozpoczynające rok rotariański.
Odbędzie się ono w Grudziądzu, 15. września, o godz. 18.00 w Hotelu Rudnik (noclegi również w tym hotelu)
Gośćmi spotkania, a zarazem ludźmi, od których możemy się wiele dowiedzieć będą:

Gubernator Dystryktu – Jerzy Korczyński,

Koordynator RI zona 16 – Barbara Pawlisz

oraz przedstawiciele innych klubów z Polskich i zagranicznych.

Rotary to rodzina, dlatego zapraszamy również partnerów prezydentów lub osoby oddelegowane przez prezydenta z rodzinami.
Podczas gdy my będziemy omawiali, jak rozwiązywać problemy i poprawiać stosunki klubowe dla dobra klubu, Wasze rodziny i goście z innych klubów z Polski będą wspólne spędzali czas, integrując się. Po spotkaniu dołączymy do nich.

Rotariański piknik w stylu country

Drodzy Przyjaciele,
aby zachęcić Was do przyjazdu i udziału w spotkaniu oraz uatrakcyjnić wasz pobyt w Grudziądzu, klub Rotary Grudziądz Centrum zorganizował specjalnie w tym terminie imprezę integracyjną.
W dniu następnym, czyli 16. września, o godz. 14.00, odbędzie się piknik Rotary w stylu Dzikiego Zachodu (do południa inne atrakcje, w zależności od pogody).

Zapraszamy również od piątku Rotarian, Waszych przyjaciół, młodzież Interactu i studentów Wymiany.
Mamy przygotowanych dla was dużo atrakcji, gwarantujemy zakwaterowanie w hotelu Rudnik oraz hostelu (bursie młodzieżowej), z opieką naszej młodzieży oraz Rotarian.

Bardzo prosimy wszystkich o potwierdzenie przyjazdu i chęci zakwaterowania Rotarian i Przyjaciół oraz grup młodzieży Interactu i studentów Wymiany.

Zapewnimy odbiór z pociągu lub autobusu i bezpieczny transport do hostelu.
Czekamy na Was – gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Informacje:

Prezydent klubu, Tomasz Jarząb, tel. 695 594 242

Informacje i kontakt dla młodzieży:

Prezydent Interactu, Julka Mioduszewska, tel. 576 161 242

Koordynator Mitingu dla młodzieży w Grudziądzu:

Prezydent elekt, Angelika Cysewska Kubala, tel. 507 044 300