Obóz żeglarski Mielno 2018

do 22 lipca, godz. 11:00

RC Warsaw International

Drodzy Przyjaciółki i Przyjaciele w Rotary, IYFoR-ianie,

dwa kluby partnerskie RC Berlin Brücke der Einheit i RC Warszawa Sobieski oraz IYFR Pomerania Fleet przygotowują wspólny projekt „obóz żeglarski – Mielno 2018″ – dla młodzieży w wieku od 16 do 20 lat .

W 12 dniowym obozie żeglarskim w lipcu 2018 roku uczestniczyć będzie 10 młodych ludzi z Polski i 10 z Niemiec. Nasze kluby RC Berlin Brücke der Einheit i Warszawa Sobieski zarezerwowały dla tego projektu po 2.000,00 € każdy.

Wybieramy pięciu młodych ludzi w Niemczech i pięciu w Polsce, którzy otrzymają wsparcie w wysokości po 400 € każdy. IYFR Pomerania Fleet i ISSA są zaangażowane organizacyjnie i merytorycznie.

Aby nadać większy wymiar projektowi, chcemy go rozszerzyć o dodatkowych pięciu młodych ludzi rekomendowanych przez inne kluby Rotary w Dystrykcie 1940 Niemcy i pięciu z Dystryktu 2231 Polska.

Zapraszamy inne kluby w naszych dystryktach i informując o projekcie namawiamy do współpracy oraz prosimy o wsparcie i zgłoszenia wybranej przez siebie młodzieży. Więcej informacji w załącznikach.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie młodzieży z naszych dwóch sąsiednich krajów przyczyni się do wzajemnego zrozumienia i zbudowania przyjaźni podczas wspólnego żeglowania i działań rekreacyjnych. Rotary i Rotaract obu dystryktów zadba o serdeczną rotariańską atmosferę.

Z rotarianskim i IYFoR -iańskim pozdrowieniem

w imieniu organizatorów