Małe Monety Wielka Pomoc – IV Bieg Charytatywny Przedszkolaków

18 czerwca 2024, godz. 9:30

Strona WWW

RC Inowrocław

„Małe Monety Wielka Pomoc” to wspólne przedsięwzięcie Rotary Club Inowrocław oraz przedszkoli z terenu Miasta oraz Gminy Inowrocław, którego celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu ekonomii, finansów, kształtowania umiejętności właściwego gospodarowania pieniędzmi.

Jest też cel charytatywny. W tym roku dzieci pobiegną w IV Biegu Charytatywnym na rzecz rówieśników zmagających się z niepełnosprawnością, przekazując swoją pozytywną energię, a także zebrane przez siebie żółte monety kolegom i koleżankom, aby mogli oni odzyskać wiarę w siebie oraz radość życia.

Przedszkole, które zbierze największą ilość środków w przeliczeniu na ilość dzieci w danym przedszkolu wskaże osobę, której zostanie przekazana pomoc charytatywna.

Wydarzenie zaplanowane jest na dzień 18 czerwca o godz. 9.30 na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu.

Grafika przygotowana przez organizatora. Fot. z I edycji Biegu Charytatywnego Przedszkolaków.