„Kwiatowe Historie” spotkanie on-line na platformie Teams

17 maja 2021, godz. 18:00

Strona WWW

RC Białystok

W poniedziałek 17 Maja nasz Klub ma zaszczyt i przyjemność zaprosić was do Świata Kwiatów, który otworzy nam Dr hab. Inż. Dariusz Sochacki, pracownik naukowy SGGW a także wieloletni i obecny Sekretarz Stowarzyszenia Producentów Roślin Ozdobnych przy Instytucie Ogrodnictwa. Autor wielu artykułów i książek popularnonaukowych oraz twórca nowych odmian kwiatów, narcyzów ‘Heweliusz’ i ‘Passat’ oraz tulipan ‘Agalia’

Czeka nas barwna opowieść o historii wybranych gatunków roślin ozdobnych, o największej giełdzie kwiatowej na świecie, o produkcji róż w Afryce i Ameryce Południowej, ale też o produkcji kwiatów tulipanów w wodzie na ruchomych stołach … pod Warszawą; o tym dlaczego coraz więcej roślin ozdobnych jest rozmnażana metodą in vitro; i oczywiście o tym dlaczego i jak powstają nowe odmiany kwiatów.

Serdecznie zapraszamy! To prezent wiosenny dla naszych Pań! Mamy nadzieję, że Panowie także rozszerzą swoją wiedzę na temat kwiatów, tak aby mogli w przyszłości lepiej oczarowywać wybranki swojego serca! Oczywiście zapraszamy po wykładzie do zadawania pytań!

Spotkanie 17 Maj 2021 początek godzina 18:00

Link do wydarzenia na MSTeams

Kliknij TUTAJ

Link do wydarzenia na Facebooku