Koncert charytatywny międzynarodowego chóru Sarva Dharma

Międzynarodowy Chór

zaprasza na koncert charytatywny

Pieśni świata i kolędy

Będziemy wdzięczni za datki na rzecz

chorych dzieci z naszego regionu
– podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Koncert odbędzie się

10 grudnia 2017 r., o godzinie 14.00

w Kościele Garnizonowym w Jeleniej Górze.

Kochająca rodzina, czas na zabawę i przyjemności, przyjaźnie, warunki do nauki, podróże. Tego potrzebuje każde dziecko. A dziecko nieuleczalnie chore potrzebuje dodatkowo leków uśmierzających ból, specjalistycznego sprzętu medycznego, dostępu do rehabilitacji, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Mówiąc krótko – poczucia bezpieczeństwa. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci działa nieprzerwanie od 2007 roku. Opiekuje się na obecna chwilę 60 dziećmi w ich własnych domach, na całym Dolnym Śląsku. Dzięki temu rodzina razem z małym chorym jest u siebie. Do dyspozycji rodzin są pracownicy medyczni, niemedyczni i wolontariusze. To oni dbają o jak najwyższą jakość życia dziecka, a przede wszystkim, by nie towarzyszył mu ból. Walczą też ze strachem, przywołują radość i uśmiech, celebrują radość z najmniejszych rzeczy. Troską otaczani są także najbliżsi chorującego.
Każdy z nas ma wpływ na to jak będzie wyglądało życie chorego dziecka i jego rodziny.

Dziękujemy za dar serca
www.hospicjum.wroc.pl