Charytatywny Międzynarodowy Turniej On-Line

Charytatywny Międzynarodowy Turniej On-Line

04 grudnia 2020, godz. 0:00
do 23:59

Strona WWW

https://www.facebook.com/event...

Organizowane przez klub:

RC Białystok

RC Białystok serdecznie zaprasza do zgłaszania się w terminie do 28 Listopada 2020 i wzięcia udziału w Charytatywnym Międzynarodowym Turnieju On-Line FIFA Championship!!!! Sam Turniej odbędzie się 4 Grudnia 2020 roku on-line w Internecie. Pieniądze zebrane dzięki turniejowi zostaną przeznaczone na przygotowanie miejsc noclegowych dla rodziców ciężko chorych dzieci leczonych w białostockim Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym!

Nasz Klub organizuje od samego powstania Turnieje Piłkarskie, które są naszym źródłem finansowania Projektów Charytatywnych. W tym roku z powodu pandemii niestety musieliśmy odwołać Turniej Letni, a kolejny Zimowy także nie dojdzie do skutku. Postanowiliśmy jednak nie poddawać się i wpadliśmy na szalony pomysł aby Turniej zorganizować on-line. Sprawami technicznymi zajął się Łukasz Zimnoch a grafiką Kamila Sitak.

Chcemy aby rodzice byli razem z dziećmi w tych chwilach kiedy ich najbardziej potrzebują. Chcemy, aby rodzice wspierali proces terapii i leczenia tak, by dzieci szybko i efektywnie mogły wracać do zdrowia. Szpital prowadzi terapię nie tylko dla dzieci z Białegostoku ale przede wszystkim dla małych pacjentów z całego regionu północno wschodniej Polski. Rodziców często nie stać na hotel, czy też wynajęcie mieszkania i po to aby być blisko swoich dzieci śpią na parkingu w samochodzie lub, jeśli pozwoli na to personel szpitala, na kocu pod łóżkiem dziecka. Chcemy to zmienić!

Ten Projekt, na który zbieramy środki, chcemy realizować poprzez Grant Globalny, jego wstępną wersję już umieściliśmy na stronie Rotary Foundation. Zapraszamy was  i  wasze zaprzyjaźnione Kluby i Dystrykty do wsparcia naszego Projektu.

To jest cel projektu, do którego realizacji także i Ty możesz się przyłączyć!

Zgłoszenia na Turniej poprzez rejestrację oraz link do strony z płatnościami możecie znaleźć tutaj https://rotarybialystok.pl/fifa/ Regulamin oraz informacje zamieszczone są w kilku językach, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz ukraińskim.

Informacje o turnieju także na Fanpage wydarzenia https://fb.me/e/2ZWkrxrVb

Bardzo dziękujemy firmom  które pomogły nam zorganizować to wydarzenie: Galaktus PR – www.galaktus.pl , 2N IT Sp. z o.o. – www.2n.pl oraz za wsparcie tłumaczenia regulaminów firmie ArcusLink Tłumaczenia Specjalistyczne s.c.   www.arcuslink.pl

Podczas przygotowania tego wydarzenia poznaliśmy szereg nowych technologii związanych z ustawieniem mikropłatności oraz płatnością przez Facebook i chętnie tą wiedzą się z wami podzielimy!

Jeszcze raz dziękuję za uwagę i zapraszam do Turnieju oraz do pomocy!

 

Tomasz Michalik, RC Białystok

Grafika: Kamila Sitak