Bal Orła Białego Rotary E-Club Poland

11 listopada 2022, godz. 20:00
do 12 listopada, godz. 2:00

Organizowane przez klub:

RC e-Club Poland

Szanowni Państwo,

Z okazji polskiego narodowego Święta Niepodległości, Rotary E-Club Poland zaprasza na uroczysty „Bal Orła Białego”, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2022 r.

Bal Orła Białego 2022 odbędzie się w Hotelu Bristol w Warszawie – luksusowym, secesyjnym, pięciogwiazdkowym hotelu, z neorenesansową fasadą i pięknymi stylowymi wnętrzami, położonym przy Trakcie Królewskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego, nieopodal Starego Miasta.

Więcej na temat hotelu: https://www.hotelbristolwarsaw.pl/

Bal odbędzie się w piątek, 11 listopada 2022 r. w godz. 20.00 – 02.00.

Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł od osoby.

Mamy nadzieję, że przyjmą państwo nasze zaproszenie na spędzenie wspólnego wieczoru przy kolacji, muzyce, tańcach i aukcji charytatywnej. W trakcie balu odbędzie się koncert znanych ukraińskich piosenkarzy. Wystąpią: Ulia Lord https://youtube.com/c/ULIALORD oraz Georg Gnatkowski https://youtube.com/c/GeorgGnatkowski, którzy zaśpiewają m.in. takie standardy: https://www.youtube.com/watch?v=tUs3PQFIv5U

Bal ma charakter charytatywny. Dochód z aukcji oraz loterii zorganizowanej podczas balu zostanie przeznaczony na dalsze finansowanie projektu Rotary E-Club Poland „Help Ukraine – The Future is Now!” mającego na celu niesienie pomocy ukraińskim dzieciom mieszkającym obecnie w Polsce. Dzięli temu projektowi prowadzonemu od marca 2022 r. przez Rotary E-Club Poland ponad 50 ukraińskich dzieci uzyskało już pomoc doraźną oraz wyjechało na kolonie i obozy letnie.

Rejestracja i płatność

Link do formularza rejestracji on-line: https://forms.gle/DT8QfhkEVyKjFTBD6

Po zarejestrowaniu się poprzez formularz, płatności można dokonać przelewem bezpośrednio na konto PLN Rotary E-Club Poland w banku Santander – dane dostępne są na naszej stronie www.rotarye-clubpoland.pl Można też zapłacić przelewem,kartą kredytową lub Blikiem poprzez system płatniczy dostępny pod linkiem w ww. formularzu rejestracji.

Hotele 

Hotel Bristol przygotował specjalną ofertę pokoi dla gości Rotary E-Club.

Link do rezerwacji Hotelu Bristol i innych opcji hoteli oraz atrakcji dostępne są na naszej stronie www: https://rotarye-clubpoland.pl/pl/projekty/ oraz można z nich skorzystać klikając na linki dostępne w formularzu rejestracji: https://forms.gle/DT8QfhkEVyKjFTBD6

Informacje praktyczne

Bal przewidziany jest na 150 osób (maksymalna pojemność sali balowej) więc prosimy o pilną rezerwację miejsc. Udział w balu potwierdziło już kilka delegacji polskich i zagranicznych klubów Rotary. Wielu zagranicznych gości planuje zostać w Warszawie na weekend (11-13 listopada) więc w dniu 12 listopada (sobota) zaplanowano wycieczkę po Warszawie z przewodnikiem (za dodatkową niewielka opłatą) oraz przewidziano inne atrakcje.

Dodatkowe informacje dostępne są na naszej stronie www https://rotarye-clubpoland.pl/pl/projekty/ lub prosimy o kontakt z Anetą Mioduszewską-Freundlich, email: eclub@rotary.org.pl; tel. + 48 691 935 453

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się na Balu Orła Białego!  

W imieniu Rotary E-Club Poland
Aneta Mioduszewska-Freundlich
Prezydent Klubu (2021-2023)