Rotarianin koncertuje na Pomorzu

Rotarianin koncertuje na Pomorzu

Szanowni Rotarianie, mam zaszczyt poinformować, że moja wieloletnia praca jako kompozytora, producenta muzycznego, muzyka, wokalisty i gitarzysty, przyniosła owoc w postaci płyty „MaloGranie”:

13 lutego 2018 zagram koncert z zespołem w Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku, oraz 14 lutego w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Rozmowy z kolejnymi filharmoniami trwają, m.in. Filharmonią Szczecińską, w której na co dzień gra wybitna skrzypaczka Elżbieta Fabiszak (również ma swój udział w płycie).

To okres walentynkowy, piosenki zaaranżowane na jazzowo opowiadają o miłości, tym bardziej zapraszam do udziału w tym wyjątkowych dla mnie koncertach – spełnieniu marzeń.

Oto informacje obydwu instytucji na temat koncertów, oraz możliwości zakupu biletów:

Filharmonia Szczecińska

Teatr Szekspirowski:

http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia/michal-soltan-koncert/

To będzie niezapomniana uczta dla uszu, oraz dla oka, zaręczam też, za sprawą fenomenalnych muzyków.

A zagrają również m.in.: Irek Wojtczak – Trójmiejski, wybitny saksofonista na arenie międzynarodowej, saksofonista młodego pokolenia Marcin Janek również z Trójmiasta oraz trębacz Rafał Dubicki, pochodzi z Elbląga,

Więcej szczegółów o mojej twórczości i ostatnich znakomitych recenzjach znajdziecie na stronie internetowej: www.michalsoltan.com

Będę niezmiernie uszczęśliwiony przybyciem licznej grupy Rotarian na koncerty.

Ślę Rotariańskie Pozdrowienia,


Michał Sołtan

RC Warszawa Żoliborz

Fot. ze str. www.michalsoltan.com

Zobacz też

Pożegnanie śp. Mariana Wośkowiaka

Pożegnanie śp. Mariana Wośkowiaka

27 maja 2024 r. pożegnaliśmy naszego serdecznego Przyjaciela, Członka Rotary Club Poznań – Puszczykowo Mariana Wośkowiaka. Ceremonia pogrzebowa odbyła się…

Fakty na temat Rotary

Rotary to organizacja apolityczna i świecka, która łaczy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań
Aktulanie ponad 1,2 mln Rotarian działa w 200 krajach i obszarach geograficznych, w 34 tysiącach klubów
Nasze motto brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (w języku angielskim "Service Above Self")
Jedną z najbardziej spektakularnych akcji podjętych przez Rotary International była zainicjowana w 1985 historyczna misja, uodpornienia wszystkich dzieci świata przeciwko chorobie Heinego-Medina.

Jedną z najbardziej spektakularnych akcji podjętych przez Rotary International była zainicjowana w 1985 historyczna misja, uodpornienia wszystkich dzieci świata przeciwko chorobie Heinego-Medina.

Pracując wspólnie z rządami wielu krajów oraz organizacjami pozarządowymi w kampanii Rotary Polio Plus zaangażowano 100 tysięcy wolontariuszy organizując szczepienia ponad miliarda dzieci. Dzięki tym wysiłkom Rok 2005 został uznany za rok uwolnienia świata od tej groźnej choroby. *****Kliknij na END POLIO NOW - by obejrzeć film o POLIO po polsku i zobaczyć, co mówią polscy lekarze oraz jak z POLIO walczy Rotary w Polsce*****

Jak działa Rotary?

Wspieranie pokoju
Wspieranie pokoju

Obecnie około 42 mln osób jest wysiedlonych w wyniku konfliktów zbrojnych lub prześladowań. Rotary Peace Fellows doskonali umiejętności, by wzmocnić działania pro pokojowe na świecie oraz rozwija zdolności mediacyjne lokalnych liderów by zapobiegać konfliktom.

Walka z chorobami
Walka z chorobami

Ponad 100 milionów ludzi każdego roku znacznie ubożeje z powodu wysokich kosztów medycznych. Staramy się poprawić i rozszerzyć dostęp do taniej i bezpłatnej opieki zdrowotnej na obszarach słabo rozwiniętych.

Dostarczanie czystej wody
Dostarczanie czystej wody

Ponad 2,5 miliarda ludzi nie ma dostępu do odpowiednich urządzeń sanitarnych. Co najmniej 3000 dzieci umiera każdego dnia z powodu biegunek wywołanych nieczystą wodą. Dajemy społecznościom możliwość rozwijania i utrzymywania systemów wodnych i sanitarnych. Wspieramy badania związane z wodą.

Opieka nad matką i dzieckiem
Opieka nad matką i dzieckiem

Co najmniej 7 milionów dzieci poniżej 5 roku życia umiera co roku z powodu niedożywienia, słabej opieki zdrowotnej i złych warunków sanitarnych. Aby zmniejszyć te dane, zapewniamy szczepienia i antybiotyki dla dzieci oraz zwiększamy dostęp do podstawowych usług medycznych.

Wspieranie edukacji
Wspieranie edukacji

67 milionów dzieci na świecie nie ma dostępu do edukacji a ponad 775 mln ludzi powyżej 15. roku życia to analfabeci. Naszym celem jest wspieranie lokalnych społeczności w ich dążeniu do uzyskania podstawowej edukacji i umiejętności pozwalających na godne życie.

Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości
Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości

Prawie 1,4 mld zatrudnionych ludzi żyje za mniej niż 1,25 $ dziennie. Realizujemy takie projekty, które zwiększają rozwój gospodarczy lokalnych społeczności i umożliwiają godną i efektywną pracę osobom młodym oraz starszym.