Charytatywny Quiz Rotary online

Charytatywny Quiz Rotary online

Rotary Bydgoszcz Stare Miasto oraz firma Concept Zone zapraszają wszystkich na pasjonującą, pełną śmiechu rozgrywkę online. Quiz opierać się będzie na pytaniach otwartych, zamkniętych, multimedialnych, mówionych, śpiewanych – na pewno będzie wesoło! Zadba o to rotarianka, Emilia Czekała, która poprowadzi zabawę.
.
Celem akcji jest propagowanie dyscyplin sportowych uprawianych przez osoby niepełnosprawne oraz zebranie środków na kontynuowane stypendiów dla niepełnosprawnych sportowców, przygotowujących się do Paraolimpiady w Tokio.
.
🧩 GDZIE?
Online – link i hasło aktywujące dostanie na maila każdy, kto prześle darowiznę na konto naszego klubu Rotary.
🧩 KIEDY?
sobota, 5 grudnia, godz. 19.00
🧩 ILE?
Cegiełka w quizie to koszt jedynie 20zł. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone będą na stypendia dla niepełnosprawnych sportowców.
🧩 DLA KOGO?
Dla każdego, kto posiada komputer oraz telefon komórkowy (dwa urządzenia używane będą równocześnie) i chęci dobrej zabawy!
🧩 CZY SĄ NAGRODY?
Oczywiście! Nasi sponsorzy przygotowali drogocenne łupy. Opowiemy o nich już wkrótce!
🧩 CO MUSZĘ ZROBIĆ?
W tytule przelewu wpisać: darowizna na quiz charytatywny oraz swój adres e-mail, czyli na przykład: „darowizna na quiz charytatywny, jankowalski@mail.com”
🧩 GDZIE PRZELAĆ ŚRODKI?
Stowarzyszenie Rotary Klub Bydgoszcz Stare Miasto ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz 85-850, nr konta: 58114010520000279803001001
🧩 JAK TO WYGLĄDA OD STRONY TECHNICZNEJ?
W dniu quizu wysyłamy do wszystkich (którzy podali swoje adresy e-mail w przelewie) link do spotkania na Zoomie, tam podajemy link do programu, w którym udziela się odpowiedzi na smartfonie oraz link do filmu na YouTubie, gdzie quiz będzie prowadzony na żywo przez Emilię.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy podoła podstępnym technikaliom, o 18.30 organizujemy quiz demo, aby wszyscy na spokojnie mogli zapoznać się ze stroną techniczną naszej zabawy.

Tekst i grafika ze strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/820732982092042/

Zobacz też

Pożegnanie śp. Rafała Pasieki

Pożegnanie śp. Rafała Pasieki

Dnia 11-ego czerwca 2024 roku odszedł od nas Rafał „Rafcio” Pasieka. Śmierć zabrała go z naszego grona niespodziewanie, w momencie…

Fakty na temat Rotary

Rotary to organizacja apolityczna i świecka, która łaczy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań
Aktulanie ponad 1,2 mln Rotarian działa w 200 krajach i obszarach geograficznych, w 34 tysiącach klubów
Nasze motto brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (w języku angielskim "Service Above Self")
Jedną z najbardziej spektakularnych akcji podjętych przez Rotary International była zainicjowana w 1985 historyczna misja, uodpornienia wszystkich dzieci świata przeciwko chorobie Heinego-Medina.

Jedną z najbardziej spektakularnych akcji podjętych przez Rotary International była zainicjowana w 1985 historyczna misja, uodpornienia wszystkich dzieci świata przeciwko chorobie Heinego-Medina.

Pracując wspólnie z rządami wielu krajów oraz organizacjami pozarządowymi w kampanii Rotary Polio Plus zaangażowano 100 tysięcy wolontariuszy organizując szczepienia ponad miliarda dzieci. Dzięki tym wysiłkom Rok 2005 został uznany za rok uwolnienia świata od tej groźnej choroby. *****Kliknij na END POLIO NOW - by obejrzeć film o POLIO po polsku i zobaczyć, co mówią polscy lekarze oraz jak z POLIO walczy Rotary w Polsce*****

Jak działa Rotary?

Wspieranie pokoju
Wspieranie pokoju

Obecnie około 42 mln osób jest wysiedlonych w wyniku konfliktów zbrojnych lub prześladowań. Rotary Peace Fellows doskonali umiejętności, by wzmocnić działania pro pokojowe na świecie oraz rozwija zdolności mediacyjne lokalnych liderów by zapobiegać konfliktom.

Walka z chorobami
Walka z chorobami

Ponad 100 milionów ludzi każdego roku znacznie ubożeje z powodu wysokich kosztów medycznych. Staramy się poprawić i rozszerzyć dostęp do taniej i bezpłatnej opieki zdrowotnej na obszarach słabo rozwiniętych.

Dostarczanie czystej wody
Dostarczanie czystej wody

Ponad 2,5 miliarda ludzi nie ma dostępu do odpowiednich urządzeń sanitarnych. Co najmniej 3000 dzieci umiera każdego dnia z powodu biegunek wywołanych nieczystą wodą. Dajemy społecznościom możliwość rozwijania i utrzymywania systemów wodnych i sanitarnych. Wspieramy badania związane z wodą.

Opieka nad matką i dzieckiem
Opieka nad matką i dzieckiem

Co najmniej 7 milionów dzieci poniżej 5 roku życia umiera co roku z powodu niedożywienia, słabej opieki zdrowotnej i złych warunków sanitarnych. Aby zmniejszyć te dane, zapewniamy szczepienia i antybiotyki dla dzieci oraz zwiększamy dostęp do podstawowych usług medycznych.

Wspieranie edukacji
Wspieranie edukacji

67 milionów dzieci na świecie nie ma dostępu do edukacji a ponad 775 mln ludzi powyżej 15. roku życia to analfabeci. Naszym celem jest wspieranie lokalnych społeczności w ich dążeniu do uzyskania podstawowej edukacji i umiejętności pozwalających na godne życie.

Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości
Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości

Prawie 1,4 mld zatrudnionych ludzi żyje za mniej niż 1,25 $ dziennie. Realizujemy takie projekty, które zwiększają rozwój gospodarczy lokalnych społeczności i umożliwiają godną i efektywną pracę osobom młodym oraz starszym.