Globalny Program Zniżek Rotary

Globalny Program Zniżek Rotary (ang. Rotary Global Rewards) to program korzyści dla członków klubów Rotary i Rotaract oraz Alumnów, który oferuje zniżki na produkty i usługi. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z ofert specjalnych, dodać własne oferty lub wybrać oferty, z których pewien procent od wartości transakcji, wraca do Rotary.

W programie tym można znaleźć zniżki na wszystko, od podróży, restauracji i rozrywki po artykuły biurowe, ubezpieczenie, wynajem samochodów i wiele innych. Są tam specjalne oferty zniżek oferowane na całym świecie.

Jak skorzystać z Programu?

To łatwe. Wystarczy odwiedzić stronę rotary.org/globalrewards, aby znaleźć zniżki w swojej okolicy.

Można także pobrać bezpłatną aplikację Rotary Global Rewards na swój smartfon lub tablet.

Planujesz podróż? Znajdź rabaty turystyczne jako a także specjalne oferty dotyczące lokalnych atrakcji, restauracji i sklepów w miejscu docelowym.

Jak dodać ofertę swojej firmy?

Członkowie Rotary i Rotaract, a także Alumni, mogą publikować oferty specjalne swoich firm, wybierając kartę: Utwórz nową ofertę na rotary.org/globalrewards.

To jest wyjątkowa możliwość nawiązywania kontaktów, promowania firmy i jednocześnie pomocy potrzebującym.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opublikowaniu oferty?

Znajdź poradniki na rotary.org/globalrewards lub skontaktuj się z rotaryglobalrewards@rotary.org z pytaniami.

Jak możesz zaoferować procent od obrotu?

Zamiast oferować zniżki, niektóre firmy dają szansę na przekazanie darowizny do Rotary w postaci procentu od ceny zakupu.

Rotary Global Rewards to program atrakcyjnych rabatów dla członków, który oferuje Rotarianom, Rotaractorom i Alumnom zniżki na produkty i usługi oraz sposoby zwrotu środków dla Rotary poprzez zakupy. Członkowie mogą również publikować własne oferty i zachęcać lokalne firmy do uczestnictwa.

Program nagród ma obecnie ponad 1800 ofert, w tym oferty od 800 firm należących do Rotarian. Najpopularniejsze kategorie to podróże, zakupy, rozrywka, restauracje i usługi. Wśród oferentów są także duże i znane na całym świecie firmy. Z pewnością warto zapoznać się z tym projektem i wziąć w nim udział.

Kliknij na obrazek poniżej aby przejść na stronę Programu

Materiały do pobrania:

What is Rotary Global Rewards Flyer_EN