Zaproszenie na wystawę RC Kielce

Kielce

RC Kielce

Rotary Club Kielce

serdecznie zaprasza na wernisaż niezwykłej wystawy

prezentującej prace osób niepełnosprawnych z powiatu kieleckiego,

który odbędzie się

w niedzielę 2 grudnia 2018 roku o godzinie 12.00

w BWA przy ulicy Kapitulnej w Kielcach.

Konkurs plastyczny zorganizowany przez RC Kielce oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach przyciągnął wielu niezwykłych artystów tworzących na co dzień wspaniałe dzieła w Ośrodkach Terapii Zajęciowej, Domach Środowiskowych oraz Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych.

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt pięknych prac wykonanych w różnych technikach. Na wystawie będzie można zobaczyć obrazy, rzeźby, płaskorzeźby, gobeliny oraz inne formy przestrzenne. Wszystkie niezwykle piękne, wymagające od autorów dużego talentu oraz zaangażowania.

Wystawa powstała z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych przypadającego 3 grudnia.

Dzięki uprzejmości dyrekcji BWA, współorganizatora konkursu, prace będzie można oglądać przez kilka dni. Wyjątkowi artyści zasługują na to, by prezentować ich w wyjątkowych miejscach.

Podczas wernisażu będzie okazja, by się poznać, wymienić uwagami na temat twórczości oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Wręczymy także nagrody dla twórców najlepszych prac.

Bardzo liczymy na Państwa obecność.

Do zobaczenia w niedzielę 2 grudnia o godz. 12.00 w BWA w Kielcach.

Magda Sitek, Marcin Krzemiński
Rotary Club Kielce