Zaproszenie dla Rotarian i przyjaciół Rotary na narciarskie spotkanie promujące POLIO w Livigno

13 kwietnia 2024, godz. 10:00
do 21 kwietnia, godz. 12:00

Drodzy Rotarianie.

Drogie Koleżanki , Koledzy  i  Przyjaciele Rotary.

Mam Przyjemność zaprosić wszystkich Rotarian i przyjaciół Rotary na spotkanie narciarskie w Livigno. Jak co roku od 17 lat w kwietniu organizuję dla przyjaciół wyjazd narciarski do Livigno. Spotykają się tam zaproszeni przeze mnie Rotarianie ” Narciarze ” z klubów Polskich oraz całej europy.

Od 10 lat, od kiedy Dystrykt zaufał mi i zostałem Przewodniczącym komitetu ds. walki z Polio  robię różne imprezy o charakterze charytatywnym i edukacyjnym  na rzecz Walki z Polio. Tak też jest i z tym wyjazdem na narty do Livigno.

Walka z chorobą zakaźna jaką jest Polio i zakup szczepionek jest jedyną drogą w wyeliminowaniu choroby i dalszych zakażeń. Organizowany przeze mnie wyjazd narciarski jest okazją do wspólnej integracji poznania nowych ludzi i porozmawiania o polio oraz o tym, jak wspólnie temu zaradzić i zorganizować fundusze na zakup szczepionek.

Zainteresowanych, chcących wziąć udział w wyjeździe narciarskim i skorzystania z nietypowych atrakcji  proszę o kontakt (telefoniczny: 606 136 200 lub mailowy: prezespiotr50@gmail.com). Zapewniam nocleg ze śniadaniem w zaprzyjaźnionych Apartamentach w Livigno –  odpłatnie.

Cena noclegu ze skipassem od dnia 13.04 do dnia 21.04 na chwilę obecną 1590.00.

Ilość miejsc ograniczona.  Mam 60 miejsc noclegowych ze skipassem.

Transport w busach 6-cio osobowych np. z Łodzi do Livigno i droga powrotna do łodzi z opłatą za tunel to około 300.00 za osobę

Po drodze jeden dzień przeznaczamy na zaliczenie jeszcze Lodowca  Samnaun i Ischgl.

Chętnych do skorzystania z propozycji wspólnie spędzonego czasu poproszę o kontakt telefoniczny lub mailem.

Zapraszam. Z rotariańskim pozdrowieniem