XX Aukcja Rotariańska Elbląskiego Klubu Rotary

Elbląg

Strona WWW

RC Elbląg

21 listopada 2015 r. w Hotelu „Arbiter” w Elblągu odbędzie się Jubileuszowa XX Aukcja Rotariańska. Impreza, która na trwałe wpisała się w kalendarz kulturalny Elbląga. Efektem dotychczasowych dziewiętnastu aukcji jest zlicytowanie 615 prac za kwotę 650 tys. złotych.

Beneficjentami zdobytych w ten sposób funduszy są przede wszystkim osoby prywatne (zakup specjalistycznego sprzętu, finansowanie leczenia, pomoc stypendialna i socjalna), ale również instytucje (szpitale, hospicjum, ośrodki opiekuńcze i szkoły).

Na tegorocznym jubileuszu zobaczyć będzie można prace plastyków elbląskich, jak i reprezentujących inne środowiska artystyczne. Tradycyjnie również zapraszamy na naszą aukcję, oprócz przedstawicieli miasta i regionu, liczne grono gości z kraju i zagranicy.

Oprawę artystyczną zapewni Alosza Awdiejew z zespołem i pozostaje tylko mieć nadzieję na hojność zaproszonych w tym roku gości.

Z arch. RC Elblag