Wirtualna Konwencja Rotary International

Wirtualna Konwencja Rotary International

20 czerwca 2020, godz. 10:00
do 26 czerwca, godz. 13:00

Strona WWW

https://www.riconvention.org/e...

W związku z pandemią koronawirusa Konwencja Rotary 2020, która miała odbyć się w Honolulu została odwołana. Ta sytuacja stworzyła jednak unikalną dla nas wszystkich możliwość. W tym roku nadarzyła się niesamowita okazja, aby ponownie uczestniczyć w Międzynarodowej Konwencji Rotary 2020 razem Rotarianami z całego świata. W dodatku można to zrobić bez wychodzenia z domu i bezpłatnie. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

Niestety konwencja w Honolulu została odwołana, ale w jej miejsce planowana jest w daniach 20-26 czerwca Wirtualna Konwencja Rotary 2020 (The 2020 Rotary Virtual Convention). 20 czerwca o 15:00 (sobota) odbędzie się sesja generalna pod tytułem „Razem, łączymy” (Together, We connect), w niedzielę o tej samej godzinie odbędzie się sesja pod tytułem „Razem, uczymy się” (Together, We Learn), a od poniedziałku do piątku 3 razy dziennie (o 15:00, 19:00 i 1:00) będą odbywać się wirtualne warsztaty na różne ciekawe tematy, np. używanie narzędzi wirtualnych do angażowania członków – pełna lista znajduje się tutaj: https://www.riconvention.org/en/honolulu/breakout-sessions-schedule

Jestem pewny, że konwencja jak co roku będzie zorganizowana na wysokim poziomie i będzie warta tego aby w zaciszu własnego domu w niej uczestniczyć.

Więcej informacji o kwestiach technicznych i jak się zarejestrować pojawi się wkrótce, tymczasem przesyłam zaproszenie na wspomniane wydarzenia, aby zarezerwować sobie czas.

Najnowsze informacje znajdują się na stronie https://www.riconvention.org/en/honolulu

Poczujmy moc tegorocznego hasła „Rotary Łączy Świat” biorąc udział w tym niezwykłym wydarzeniu, jakim będzie Wirtualna Konwencja Rotary 2020.

Maciej Pawlisz, Oficer ds. Promocji Konwencji