V Charytatywny Turniej Golfa Rotary o Puchar Gubernatora Dystryktu

na

V Charytatywny Turniej Golfa Rotary

o Puchar Gubernatora Dystryktu 2231 Piotra Jankowskiego

V Charytatywny Turniej Golfa ROTARY o Puchar Gubernatora Dystryktu 2231 Piotra Jankowskiego odbędzie się w dniu 3 czerwca 2023 roku na Polu Golfowym Black Water Links w Poznań-Tarnowo Podgórne, ul. Szkolna, 62-080 Rumianek. Zapraszamy do odwiedzenia pięknej ziemi województwa wielkopolskiego w powiacie poznańskim. Turniej zostanie przeprowadzony w trzech HCP.

Serdecznie zapraszamy Rotarian z Rodzinami oraz Przyjaciół Golfistów do wzięcia udziału we wspólnej zabawie golfowej, nauce gry w golfa, mini turnieju, biesiadzie przy ognisku, a nade wszystko do otwarcia serca dla innych serc bowiem dochód z turnieju zostanie przeznaczony na Grand Rotary – FUNDACJA ZŁOTOWIANKA. Misją Fundacji Złotowianka jest niesienie pomocy i wsparcie osób chorych i z niepełnosprawnościami. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji. Bądźmy Przyjaciółmi Złotowianki i wspierajmy osoby potrzebujące w dążeniu do samodzielności, samorozwoju i samorealizacji.

Dla osób zainteresowanych udziałem informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji hotelu.  O szczegółach organizacyjnych będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.black-water.pl/

Komitet organizacyjny

Zbigniew Leszczyński – RC Poznań