Seminarium szkoleniowe dla klubowych oficerów wymiany młodzieży

17 września 2016, godz. 10:30

Miejsce:

Hotelu Mercure

Kraszewskiego 1-3

Toruń

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:30 w Sali konferencyjnej Hotelu Mercure w Toruniu przy ul. Kraszewskiego 1-3 i potrwa do godz. 17:00 z przerwą na lunch. Wieczór spędzimy „na luzie”, opowiadając sobie o urokach programów wymiany młodzieży.

Szkolenie, kawa, lunch oraz nocleg w hotelu Mercure z 17 na 18 września br. jest finansowany z środków dystryktalnego Komitetu Wymiany.

W przypadku osób towarzyszących koszty wzrastają umiarkowanie, zachęcamy więc do zabrania bliskiej osoby na wycieczkę do Torunia. Miejsce w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem kosztuje 115,- zł za noc; w pokoju 1-osobowym – 200,- zł.

Przypominam, że udział w szkoleniu oficerów wymiany jest obowiązkowy dla klubów realizujący ten program. Nieobecność przedstawiciela klubu, planującego uczestniczyć w programie wymiany, może skutkować wykluczeniem tego klubu z programu w kolejnym roku.

Proszę o wypełnienie załączonej Deklaracji uczestnictwa  i przesłanie na mój adres do dnia 15 sierpnia 2016 r.