Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie

RC Olsztyn

Rotary Club Olsztyn

serdecznie zaprasza na Rotariański Piknik Lotniczy,

który odbędzie się 4 czerwca 2023 r.

na płycie lotniska na olsztyńskich Dajtkach.

Piknik Rotariański to akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność Stowarzyszenia Rotary Club Olsztyn. W tym roku dochód zostanie przekazany na Fundusz Stypendialny, którego celem jest wspieranie najzdolniejszej (w słabej kondycji finansowej) młodzieży z naszego regionu.

Program Pikniku przepełniony jest licznymi atrakcjami, które co roku przyciągają na lotnisko w Dajtkach tysiące osób. Pokazy lotnicze, prezentacje służb, program artystyczny na dużej scenie, animacje dla najmłodszych to tylko część oferty przygotowanej przez organizatorów.

Piknik Rotariański (wcześniej Majówka Rotariańska) to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz największych rodzinnych imprez rekreacyjnych w Olsztynie.

Osoba do kontaktu w sprawie Pikniku Rotary:

Daniel Dragański