Rotariański Festiwal Nalewek

24 czerwca 2017, godz. 16:00

RC Biała Podlaska

Nalewki, naleweczki …

Nalewka – trunek jakże stary, goszczący w domach naszych przodków, demokratyczny w swej istocie .

Taka też atmosfera braterstwa, odświętnej radości i pojednania towarzyszyć będzie uczestnikom kolejnej edycji Rotariańskiego Festiwalu Nalewek  organizowanego przez Stowarzyszenie Rotary Klub Biała Podlaska .

Dnia  24 czerwca 2017 r.  ( sobota godz. 16.00 ) odbędzie się doroczny KONKURS NALEWEK

Po anonimowym oznaczeniu konkursowych dzieł sztuki kulinarnej  JURY , w którego skład wchodzą Rotarianie z klubówwarszawskich i lubelskich oraz zwycięzca poprzedniego konkursu , dokona oceny wielu unikalnych w swej istocie nalewek, biorąc pod uwagę bukiet, wygląd, smak, zapach i tzw. „ciepełko” a po burzliwych jak zawsze obradach przyzna nagrody .

Bawiąc się razem w Szkółce Jeździeckiej MUSTANG w Rakowiskach (www.mustangbp.pl)  przy muzyce zespołu „Chwilka” oraz na ludową nutę , uczestnicy spotkania w czasie aukcji  i loterii zbierać będą środki  dla naszych podopiecznych  .

Osoby , które chcą przyjechać wcześniej zapraszamy do korzystania z oferty Szkółki Jeździeckiej ,, MUSTANG ,,  w zakresie własnym .

Zgłoszenia  nalewek do udziału w  festiwalu  przyjmowane będą w tym samym dniu do godz. 16.30

Niepowtarzalna atmosfera serdeczności, przyjaźni, dobrej zabawy połączona z troska o pomoc potrzebującym utwierdza Nas w przekonaniu , że Festiwal Nalewek wpisał się już na stałe do kalendarza imprez naszego Dystryktu, a grono uczestników jest coraz liczniejsze.

Koszt uczestnictwa = 90,00 zł / osoba

Zapraszamy serdecznie , zakaz wstępu w krawatach !

Zgłoszenia prosimy kierować do Jarka Meleszko

maill:    matim83@wp.pl              tel.  509 086 620                do dnia 20 czerwca 2017r

Baza noclegowa w Białej Podlaskiej  ( 1 km od miejsca imprezy ) :  rezerwacja we własnym zakresie

1. Hotel  Capito lul. Reymonta 3,  tel. 83 344 23 58, 83 343 4995   www.hotelcapitol.com.pl