I Rotariański Bal Charytatywny

I Rotariański Bal Charytatywny

28 stycznia 2017, godz. 20:00
do 23:59

Organizowane przez klub:

RC Warszawa Konstancin

Szanowni Państwo,

Klub Rotary Warszawa Konstancin rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2016 roku, wpisując się tym samym w 110-letnią historię największej na świecie organizacji charytatywnej jaką jest Rotary International, grupującej ogółem 1,2 miliona członków w ponad 200 krajach.

Rotary Klub Warszawa Konstancin w ciągu zaledwie 6 miesięcy swojej działalności zrealizował już 5 projektów pomocowych. Na terenie powiatu piaseczyńskiego zainstalowaliśmy w placówkach opieki zdrowotnej 4 biblioteki samoobsługowe tzw. BOOK-STOP-y, przekazaliśmy sprzęt rehabilitacyjny osobom niepełnosprawnym, zorganizowaliśmy imprezę mikołajkową dla ponad 100 dzieci z 3 domów dziecka oraz przeprowadziliśmy na terenie Konstancina akcję edukacyjną połączoną z bezpłatnymi badaniami serca „STOP udarom mózgu”.

Drodzy Państwo, zwracamy się do Was o pomoc i wsparcie dla naszych dalszych działań. Aby pozyskać niezbędne do tego środki Klub Rotary Warszawa Konstancin organizuje 28 stycznia 2017 r. w Park Cafe & Rest (ul. Sienkiewicza 3, Konstancin-Jeziorna) I Rotariański Bal Charytatywny. Chcemy wrócić do przedwojennej tradycji organizowania uroczystych bali w Konstancinie. Nasz bal będzie tez okazją do świętowania 120-lecia powstania Konstancina, który będzie w 2017 roku obchodził tę rocznicę.

W programie wieczoru: uroczysta kolacja, bogaty program artystyczny, licytacja i loteria fantowa. Całość pozyskanych środków zostanie przeznaczona na projekt GOOD START, którego celem jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu dzieci oraz na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych.

Bal jest nagrodą dla wszystkich, którzy wpłacą na niżej podane konto bankowe minimum 400 zł. Wpłata 400 zł upoważnia do udziału 1 osoby w naszej imprezie. Bal jest imprezą zamkniętą i zaproszenia otrzymają tylko te osoby, które wesprą materialnie nasze projekty.

Mamy nadzieję, że Państwo będą z nami tego wieczoru i dlatego już teraz życzymy Państwu wspaniałej zabawy połączonej z satysfakcją pomagania innym.

W imieniu RC Warszawa Konstancin

Sylwia Mażulis,

Prezydent Klubu

Nr konta: Klub Rotary Warszawa City BZ WBK 89 1500 1272 1212 7001 1470 0000 Przy przelewie proszę podać imię i nazwisko oraz „na cele statutowe klubu”

zaproszenie_rcwk