Pierwszy obóz żeglarski Pomerania Fleet

13 sierpnia 2016, godz. 10:00
do 21 sierpnia, godz. 11:00

Ruszamy z pierwszym obozem żeglarskim zorganizowanym przez Pomerania Fleet. Program obozu został tak przygotowany, by uczestnicy nauczyli się nie tylko żeglarstwa i zdobyli patenty, ale także zwiedzili zachodnie rejony Polski oraz  wschodnią część Niemiec.

Zależy nam również na integracji młodzieży tych obu krajów. W przygotowania oraz współpracę przy planowaniu i poprowadzeniu obozu zaangażowali się rotaraktorzy. Planujemy dobrą zabawę połączoną z edukacją, sportem i właściwie pojętą rozrywką. Uczestnicy obozu będą wskazywani przez kluby. Zgodnie z ideą Rotary zamierzamy skupić się na młodych, sympatycznych ludziach, którzy nie mają możliwości realizowania swoich marzeń ze względu na ograniczenia finansowe.

Magdalena Sitek RC Kielce

Pomerania Fleet

Poniżej w formacie pdf znajdują się wszelkie informacje na temat obozu (zaproszenie, program i druk zgłoszenia uczestnika na obóz)

Pomerania fleet