Odbudować Ukrainę – Kraków 2024 – Rotary

07 czerwca 2024, godz. 8:00

Kontynuując nasz międzynarodowy program w tym roku, zapraszamy do podjęcia działań w celu wzmocnienia więzi przyjaźni z francuskimi rotarianami.

7 czerwca organizujemy dzień studyjny i networkingowy w Krakowie. Tematem jest „Odbudowa Ukrainy”. Głównym organizatorem jest Organizacja Przedsiębiorców Rotary w Paryżu. Zapraszamy na spotkanie z delegacją francuskich, polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Okazja do rozmowy o projektach humanitarnych i biznesowych związanych z Ukrainą.

To bogaty dzień, który może być również dobrą okazją do nawiązania kontaktów, ponieważ wydarzenie jest też otwarte dla osób niebędących członkami Rotary. Idealnie, osoby wśród twoich kontaktów które są szefami przedsiębiorstw, potencjalnie zainteresowani rynkiem międzynarodowym i prowadzeniem interesów z francuskimi i ukraińskimi firmami.

Link do rejestracji znajduje się tutaj: LINK

Rejestracja kończy się 20 maja.

AGENDA SPOTKANIA :

8:00: Odjazd autobusu z hotelu Galaxy

8:30: Śniadanie i wizyta w centrum szkolenia technicznego dla młodzieży

11:30: Spotkanie biznesowe z ekspertami, lunch i networking w Hotelu Ferreus – ul Kopernika 6, 31-034 Kraków

15:00: Transport busem z powrotem do Hotelu Galaxy

Pozdrawiam serdecznie,