Międzynarodowy Rajd Motocyklowy Lublin – czerwiec 2019

Międzynarodowy Rajd Motocyklowy Lublin – czerwiec 2019

20 czerwca 2019, godz. 8:00
do 23 czerwca, godz. 18:00

Strona WWW

http://ifmr-polska.org

W dniach 20-23 czerwca 2019 roku planowany jest

Międzynarodowy Rajd Motocyklowy Lublin.

Lubelszczyzna  to region południowo wschodniej Polski obdarzony wieloma  walorami turystycznymi jak: przyroda, zabytki i miejsca pamięci. Szczególnymi częściami regionu są  Roztocze i Pojezierze Łęczyńsko Włodawskie ze względu na przyrodę ale też niezwykle klimatyczne miasta jak Włodawa, Chełm, Zamość, Krasnobród, Susiec, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec. Ważnym miejscem godnym obejrzenia jest zespół pałacowy w Kozłówce i miasto Lubartów oddające charakter naszego regionu.

Miasto Lublin to miasto wielu kultur i niewielką część jego atmosfery chcemy pokazać w czwartkowy wieczór spacerem po centrum i Starym Mieście. Nasz rajd po Lubelszczyźnie będzie obejmował dwa przejazdy.

Pierwszy przez Kozłówkę Lubartów Niemce Łęczna Włodawa Sobibór Chełm Lublin. W drugim dniu chcemy odwiedzić takie miasta jak Zamość, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Susiec, Krasnobród, Janów Lubelski i Kraśnik. Obie trasy liczą łącznie około 560 km, ale z uwagi na ilość miejsc, w których zechcemy się zatrzymać i obejrzeć, mogą być skrócona i odłożona do następnego rajdu

Bazą wypadową może być miasto Lublin, Zamość, lub też jedno z tych na Roztoczu. We wszystkich tych miejscach jest duży wybór miejsc noclegowych niemniej termin 20-23 czerwca to uwielbiany przez Polaków „długi weekend” i wiele z nich jest rezerwowane na rok wcześniej. Jak tylko poznamy ilość chętnych, wtedy ustalimy miejsce i dokonamy rezerwacji, mając na uwadze nasze oczekiwania co do noclegu, dobrych śniadań i tradycyjnej wieczornej biesiady. Mamy nadzieję na duże zainteresowanie naszą propozycją i liczny udział.

Janusz Babicz

RC Lublin Centrum

Fot. źródło: pixabay.com – miasto Lublin

 

Więcej informacji na str. www.ifmr-polska.org