Międzynarodowy Młodzieżowy Obóz Żeglarski – Mazury 2023

do 12 sierpnia, godz. 10:00

RC Giżycko

Drogie koleżanki, drodzy koledzy

Mamy dla Was Super Ofertę!

Znacie młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat, których warto wynagrodzić za to, co robią lub których po prostu lubicie? Myślimy o młodzieży z Polski (w tym własne dzieci i wnuki), Ukrainie i uczestnikach wymiany długoterminowej.

Nasza propozycja:

udział w Międzynarodowym Młodzieżowym Rejsie Żeglarskim po Wielkich Jeziorach Mazurskich – Mazury 2023.

Termin: 04.08.2023 – 12.08.2023

Zakwaterowanie: na 4 jachtach Antila 33

Ilość uczestników: 32 + 4 sterników

Wymagania: podstawowa znajomość języka angielskiego

Korzyści: Młodzież uczy się lub udoskonali swoje umiejętności żeglowania, pozna historię i kulturę Mazur, pozna młodych ludzi z innych krajów.

Koszt: udział jednej osoby – 1390 złoty (w cenie ubezpieczenie, wyżywienie, wstępy i udział w imprezach, przewodnicy w języku angielskim, sternicy, miejsce na jachcie, postoje w portach)

Jest to bardzo atrakcyjna oferta, bo mamy dofinansowanie z naszego Dystryktu i z Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej (bez tej pomocy koszt od osoby wyniósłby 2840 zł).

Czekamy na zgłoszenie uczestników z Waszych klubów!

W załącznikach do pobrania:

ulotka obozu

ulotka PL (1)

program obozu

program rejsu zeglarskiego 2023 PL (1)

formularz zgłoszeniowy

Formularz zgloszeniowy Rejs 2023 PL (1)