Międzynarodowa konwencja Rotary w Melbourne

27 maja 2023, godz. 14:00
do 31 maja, godz. 12:00

Strona WWW

Weź udział w międzynarodowej konwencji Rotary w Melbourne, dzięki której poszerzysz wiedzę na temat organizacji Rotary, której jesteś ważną częścią. W pięknej Australii, która w tym roku nas ugości, poznasz ludzi z Rodziny Rotary, którzy, tak jak Ty dążą do tego, aby nasza planeta była lepszym miejscem do życia.
Wydarzenia takie, jak konwencje międzynarodowe są ważnym elementem naszej pracy, a obecność na nich ugruntowuje pozycję Polski jako ważnego partnera do rozmów na temat dalszych działań naszych organizacji. Twój głos jest ważny, Polska jest obecnie uważnie obserwowana jako kluczowy partner w działaniach pomocowych dotyczących sytuacji na Ukrainie.
Organizacja globalna Rotary International jest ciekawa jak Polska wspiera Ukrainę. Opowiedz historię działalności Waszego Klubu w Melbourne, wiele osób chce ją usłyszeć.
Data konwencji: 27-31 maj, 2023
Link do rejestracji jest TUTAJ