Konkurs nalewek w RC Biała Podlaska

28 maja 2016, godz. 17:00

RC Biała Podlaska

Nalewki, naleweczki …

Nalewka – trunek jakże stary, goszczący w domach naszych przodków, demokratyczny w swej istocie, będący elementem świątecznego stołu zarówno włościanina, szlachcica czy magnata.

Taka też atmosfera braterstwa, odświętnej radości i pojednania towarzyszyć będzie uczestnikom kolejnej edycji Rotariańskiego Festiwalu Nalewek w Białej Podlaskiej .

Dnia 28 maja 2016r (sobota godz. 17.00)
odbędzie się doroczny

KONKURS NALEWEK

Po anonimowym oznaczeniu konkursowych dzieł sztuki kulinarnej JURY, w którego skład wchodzą Rotarianie z klubów warszawskich i lubelskich oraz zwycięzca poprzedniego konkursu, dokona oceny wielu unikalnych w swej istocie nalewek, biorąc pod uwagę bukiet, wygląd, smak, zapach i tzw. „ciepełko” a po burzliwych jak zawsze obradach przyzna nagrody.

Bawiąc się razem w Dworze DROBLIN (www.dwordroblin.pl), przy muzyce zespołu „Chwilka” oraz na ludową nutę, uczestnicy spotkania w czasie aukcji obrazów i loterii zbierać będą środki dla naszych podopiecznych.
Osoby, które chcą przyjechać wcześniej zapraszamy do korzystania z oferty Dworu DROBLIN w zakresie własnym.

Zgłoszenia nalewek do udziału w festiwalu przyjmowane będą w tym samym dniu do godz. 17.00
Niepowtarzalna atmosfera serdeczności, przyjaźni, dobrej zabawy połączona z troska o pomoc potrzebującym utwierdza Nas w przekonaniu, że Festiwal Nalewek wpisał się już na stałe do kalendarza imprez naszego Dystryktu, a grono uczestników jest coraz liczniejsze.

Koszt uczestnictwa = 100,00 zł / osoba

Zapraszamy serdecznie, zakaz wstępu w krawatach!

Zgłoszenia prosimy kierować do Jarka Meleszko
maill: matim83@wp.pl, tel. 509 086 620 do dnia 24 maja 2016 r.

Baza noclegowa w Białej Podlaskiej (15 km od miejsca imprezy): rezerwacja we własnym zakresie

1. Hotel Capitol ul. Reymonta 3 tel. 83 344 23 58 , 83 343 4995 www.hotelcapitol.com.pl (pokój 2 os. = 178,00 , pokój 1 os. = 144,00 zł , apartament = 225,00 zł )
2. Hotel OSJANN ul. Pl. Wolności tel. 83 343 31 81 www.osjann.pl (pokój 2 os. =240,00 zł , pokój 1 os. = 160,00 zł )

Ceny ze śniadaniem. (Zniżka od w/w cen 10 % na hasło Rotary)!

Prezydent RC Biała Podlaska
Janusz Matusiak