Koncert w Filharmonii Krakowskiej

RC Kraków Zamek Niepołomice-Centrum

Drodzy Przyjaciele Rotarianie,

W Imieniu Klubu RC Kraków Zamek Niepołomice

zapraszamy pięknie wraz z przyjaciółmi i osobami towarzyszącymi

na „I Charytatywny Koncert w Filharmonii Krakowskiej”.

Będziemy szczęśliwi mogąc gościć Was osobiście, jeżeli się to nie uda to mile przyjmiemy formę zakupu „Cegiełki” (jako wsparcie dla tego szczytnego Projektu).

Krótka wzmianka o Placówce której chcemy pomóc.

Zakład Opiekuńczo- Leczniczy w Krakowie funkcjonuje w oparciu o umowy zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług w zakresie świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych w ramach opieki długoterminowej, opieki paliatywnej i hospicyjnej i opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień. Opiekę nad pacjentami sprawuje profesjonalna kadra medyczna wszechstronnie wykształconych i doświadczonych lekarzy, pielęgniarek, opiekunek i dietetyczek.

W Zakładzie z pacjentami pracuje prężny zespół psychologów, rehabilitantów oraz terapeutów zajęciowych. Dyrektorem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego został dr n. med. Janusz Czekaj, który podjął się nie tylko modernizacji placówki, ale również zajął się poprawą jakości świadczonych usług na rynku usług medycznych.

Na dzień dzisiejszy Zakład opiekuje się ok. 500-set osobami (pacjentami) LEŻĄCYMI (najmłodszy ma 20 lat najstarszy 101 lat ).

Dane do wpłaty:

Rotary Club Kraków Zamek Niepołomice