Koncert Charytatywny „Oto człowiek” czyli ludzkie historie…

Koncert Charytatywny „Oto człowiek” czyli ludzkie historie…

01 października 2022, godz. 18:00
do 21:00

Strona WWW

https://www.facebook.com/event...

Organizowane przez klub:

RC Elbląg Centrum

Rotary Club Elbląg Centrum serdecznie zaprasza na Koncert Charytatywny zespołów „Szalone” i „Szalone Małolaty” ze Studia Artystycznego Pani Katarzyny Panicz.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony przede wszystkim na dokończenie wyposażenia Domu Dziecka (Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 4) przy ul. Chrobrego 4 w Elblągu.

Nasz Klub – Rotary Club Elbląg Centrum opiekuje się tym Domem Dziecka i do tej pory udało nam się zakupić tapczaniki wraz z kołdrami, poduszkami i kompletami zmiany pościeli dla przebywających tam dzieci. Obecnie planujemy zakup potrzebnych mebli (biurka, szafki) do dziecięcych pokoików.

Jesteśmy stowarzyszeniem działającym w ramach międzynarodowej organizacji humanitarnej Rotary International która została założona w 1905 roku w Stanach Zjednoczonych (Chicago) przez adwokata Paula Harrisa. Rotary International (RI) jest stowarzyszeniem klubów Rotary na świecie, wyznającym oficjalne credo „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”.

Dzięki temu, że jesteśmy organizacją non profit a wszyscy członkowie Rotary są wolontariuszami, 100 procent zgromadzonych przez nas środków charytatywnych jest przeznaczane na działania statutowe dotyczące przede wszystkim pomocy potrzebującym.

Koncert Charytatywny „Oto człowiek- czyli ludzkie historie…” to interpretacja ważnych wydarzeń, które zdarzają się ludziom od zarania dziejów. To opowieść niekiedy o każdym, a niekiedy o żadnym z nas. To też historie realnych postaci, które kiedyś, czasem dawno, czasem w całkiem nieodległej przeszłości, żyły, czuły i działały w różnych częściach świata.

Młodzi artyści chcą poruszyć tematy ważne, często trudne lub niewygodne, ale też, dla równowagi, pokazać jak ważny jest humor, dystans i marzenia.

Mamy nadzieję, że 1 października o godzinie 18:00 spotkamy się na Dużej Scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka i wspólnie przyjrzymy się tej niezwykłej, nieobliczalnej i zaskakującej przygodzie, jaką jest życie. To niezwykłe i wręcz magiczne wydarzenie. Bądźcie tam razem z nami. Przeżyjmy to razem. Do zobaczenia na koncercie. Serdecznie zapraszamy!!!

Bilety w cenie 80 i 60 PLN (w tym dar na cele charytatywne) do nabycia w Szkole Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Informacje i rezerwacje biletów pod numerem telefonu: 602-400-325 lub email: elblagcentrum@rotary.org.pl

Serdecznie zapraszamy,

Katarzyna Siwiecka

Prezydent RC Elbląg Centrum

Scenariusz i reżyseria: Maja Panicz
Kierownictwo muzyczne: Katarzyna Panicz
Choreografia: Michał Cyran, Marta Brozdowska, Maja Panicz
Przygotowanie wokalne: Katarzyna i Maja Panicz