Koncert charytatywny dla Michała

11 lipca 2021, godz. 12:00

Strona WWW

RC Bartoszyce - Lidzbark Warmiński

Rotary Club Bartoszyce – Lidzbark Warmiński ma przyjemność zaprosić Państwa na koncert charytatywny, którego celem jest zebranie środków na dofinansowanie rocznego leczenia i rehabilitacji Mikołaja Radzikowskiego – dziesięcioletniego chłopca z Lidzbarka Warmińskiego. Uzdolnione muzycznie dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. W Lidzbarku Warmińskim, swoją ciężką pracą i poświęconym czasem bezinteresownie pomogą swojemu rówieśnikowi.

Ze względu na trudną sytuację pandemiczną a co za tym idzie reżim sanitarny koncert będzie dostępny on-line. Linki do odtworzenia koncertu zostaną udostępnione darczyńcom, którzy zechcą wesprzeć leczenie i specjalistyczną terapię Mikołaja. Koncert zostanie zarejestrowany  przez profesjonalnego operatora – Telewizję Kopernik z Olsztyna.

W imieniu wszystkich członków Rotary Club Bartoszyce – Lidzbark Warmiński zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o finansowe wsparcie celu tego interesującego charytatywnego projektu.

Każdemu Darczyńcy, który zechce wesprzeć leczenie Mikołaja nawet minimalną kwotą, zostanie drogą mailową udostępniony link z koncertem. Premiera wydarzenia jest zaplanowana na 11 lipca 2021 r., godz. 12:00. Wtedy też link zostanie uaktywniony w
serwisie YouTube.

Wpłaty przyjmujemy na konto:
Rotary Club Bartoszyce-Lidzbark Warmiński
BNP Paribas o/Bartoszyce

Nr konta: 81203000451110000002766930

Tytuł przelewu: „Koncert dla Mikołaja Radzikowskiego”– darowizna ( oraz koniecznie adres e-mail osoby wpłacającej darowiznę).

Wpłacamy: minimum 20 zł/osoba fizyczna; min. 100 zł/firma, instytucja

Mikołaj Radzikowski – młody, pełen pasji, niezwykle sympatyczny dziesięciolatek. Mieszka z rodzicami i siostrą w Lidzbarku Warmińskim. Jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 4 w naszym mieście. Lubi jazdę rowerem i piłkę nożną. Na skutek niedotlenienia okołoporodowego Mikołaj wymaga stałej rehabilitacji oraz konsultacji lekarskich. Dotychczasowe zabiegi medyczno-terapeutyczne przynoszą bardzo dobre rezultaty i rokują na przyszłość całkowite wyleczenie chłopca, pod warunkiem systematycznej kontynuacji leczenia i specjalistycznych ćwiczeń. Rodzice Mikołaja starają się zapewnić synowi jak najlepsza opiekę, jednak ze względu na koszty rehabilitacji, nie wszystko mogą zrealizować. Nie możemy pozwolić na to, aby ich wieloletni wysiłek został zniweczony przez brak funduszy.