Kijowskie wycinanki

14 maja 2016, godz. 16:00

Zapraszamy państwa na początek do spróbowania młodego pieczonego prosiaka, miodu pitnego pitego łyżką oraz prawdziwego placka chlebowego.Przyłączcie się do gorącej szalonej zabawy jedzcie, pijcie i bawcie się, opanujcie gorące tańce na tej “’kijowskiej wycinance”
Nauczycie się robić między innymi, wianuszki którymi zachwycicie waszych synów i córki, usłyszycie magiczny śpiew jakby z nieba, zza chmur……..
Co tu więcej pisać lepiej się spakować i przyjechać.

Tak więc Szanowni Goście dołączcie do naszej “Kijowskiej wycinanki” związanej z trzecią rocznicą “Rotary Club Kijów-Sofia”, zanurzcie się w atmosferę starodawnego Kijowa, czasów Jarosława Mądrego i Anny Jarosławnej, dołączcie do piękna, do czasów ogromnego wzrostu w sferze duchowej i kulturalno oświatowej. Zewnętrzna komunikacja naszego państwa wzmocniła się przez co staliśmy się potężnym i szanowanym partnerem w całej Europie czego nam wszystkim teraz życzymy.

Co was czeka drodzy goście:
– Klimat starodawnego Kijowa
– Smaczny poczęstunek jak za czasów Jarosława Mądrego
– Gorące tańce wraz z niespodziankami
– Wesoła muzyka i nowe odkrycia
– Fashion show pokaz mody znanych projektantów
– Aukcja charytatywna z której środki zasilą potrzeby instytutu
neurochirurgii gdzie codziennie ratowani i rehabilitowani są nasi obrońcy i ich rodziny.
– Szalona impreza, loterie, konkursy z nagrodami oraz wiele innych miłych niespodzianek.

Czekamy na państwa ”Kijowskie wycinanki” 14 maja 2016
Dress-code autentyczny albo etno-styl

Koszt udziału w imprezie: 800 grn (osoba) 1500 grn (para)
Miejsce: Muzeum i Wystawa Center „Muzeum Kijowie”