III Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”

20 maja 2017, godz. 12:00

Miejsce:

Centrum Rekreacyjno Sportowe Ukiel

Jeziorna 8

Olsztyn

Strona WWW

RC Olsztyn Varmia

III Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”

Bieg oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się 20 maja 2017 (sobota) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ulicy Jeziornej 8 w Olsztynie. Pięcioosobowe drużyny pokonają trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli o długości około 1 550 metrów każda. W tym roku obowiązują stroje w tematyce UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA. Najlepiej przebrane drużyny otrzymają nagrody specjalne. Podczas imprezy możliwe będzie zdobycie umiejętności manewrowania wózkiem inwalidzkim oraz uzyskania informacji na temat tego jak i kiedy pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową. Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 11:00, o godzinie 12:30 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy, a bieg sztafetowy rozpocznie się o godzinie 13:00.