II Charytatywny Turniej Golfowy Rotary „STOP CANCER”

09 września 2023, godz. 7:30

RC Warszawa City

Klub Rotary Warszawa City zaprasza na II Charytatywny Turniej Golfowy Rotary „STOP CANCER”, który odbędzie się w Golf & Country Club Sobienie Królewskie – 9 września 2023 r. pod patronatem Pana Radosława Frańczaka Prezesa Polskiego Związku Golfa.

Klub Rotary Warszawa City wspiera Fundację Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W szczególności pomaga Zakładowi Patomorfologii WUM, poprzez fundowanie stypendiów zagranicznych dla młodych zdolnych lekarzy w renomowanych ośrodkach badawczych o profilu patomorfologicznym na świecie, celem wymiany doświadczeń oraz podniesienia poziomu badań i zapoznania się z najbardziej nowoczesnymi metodami. Projekt ten jest realizowany i nosi nazwę „STOP CANCER”.