I Charytatywny Turniej Golfowy Rotary pn. ’’STOP CANCER”

12 czerwca 2022, godz. 7:30

Miejsce:

Golf & Country Club Sobienie Królewskie

Sobienie Szlacheckie 6

Sobienie-Jeziory

RC Warszawa City

serdecznie zaprasza do udziału
w I Charytatywnym Turnieju Golfowym Rotary
pn. ’’STOP CANCER”
organizowanym 12 czerwca 2022 roku w
Golf & Country Club Sobienie Królewskie

Tran Trong Hung
Prezydent Rotary Club Warszawa City
Dystrykt 2231, Club ID 27496

Motto Rotary International to „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”. Celem statutowym naszej organizacji jest niesienie pomocy innym i wspieranie wszelkich charytatywnych akcji pomocowych.

Nasz Klub Rotary Warszawa City w ramach jednego z ostatnich projektów postanowił wesprzeć Fundację Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w szczególności pomóc Zakładowi Patomorfologii WAM poprzez fundowanie stypendiów zagranicznych dla młodych zdolnych polskich lekarzy w renomowanych ośrodkach badawczych o profilu patomorfologicznym na świecie, celem wymiany doświadczeń, podniesienia poziomu badań oraz zapoznania się z najbardziej nowoczesnymi metodami badań, niestosowanymi dotychczas w naszym regionie.

Projekt ten jest realizowany od roku przez nasz Klub i nosi nazwę „STOP CANCER”.

W celu zwiększenia zakresu przedsięwzięcia – pozyskania dodatkowych środków finansowych, organizujemy w Golf & Country Club Sobienie Królewskie w dniu 12 czerwca 2022 roku Charytatywny Turniej Golfowy Rotary – wydarzenie dla Rotarian, golfistów i gości.

Golfiści zaczną swój dzień od Turnieju rozgrywanego w formule shot gun, podczas którego będą mogli zmierzyć się w kategoriach HCP Stableford Netto, a także Roraty Stableford Netto oraz Brutto Open – Najlepsza Kobieta i Najlepszy Mężczyzna. Przewidziane są także liczne konkursy dodatkowe.

Dla pozostałych gości zorganizowana zostanie Akademii golfa, podczas której pod okiem profesjonalnych trenerów będzie może zapoznać się z tajnikami swingu golfowego, poćwiczyć uderzenia na Driving Range, a na koniec zmierzyć się w konkursach golfowych – Longest drive, Nearest to the pin.

Po lunchu zaplanowano wystąpienie przedstawiciela Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aukcję obrazów Michele Lenglarda „Lenskiego” oraz loterię fantową.

Zwieńczeniem będzie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla uczestników Turnieju oraz Akademii.

W imieniu Klubu Rotary Warszawa City organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Antoni Wierciński
(tel. 519 06 56 46, e-mail: a.wiercinski18@gmail.com), który z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Golfistów posiadających karty HCP PZG zapraszamy do rejestrowania się poprzez stronę internetową:

Pozostałych golfistów oraz gości, którzy nie będą startowali w turnieju głównym, zapraszamy do kontaktu z Antonim Wiercińskim lub innymi Członkami Klubu Rotary Warszawa City.

Program:
7:30 – 8:30 – Rejestracja zawodników Turnieju
8:30 – Oficjalne otwarcie Turnieju i powitanie zawodników
9:00  – Start Turnieju /shot gun ze wszystkich tee/
11:30 – Otwarcie Akademii golfa dla gości
Pokaz swingu golfowego, ćwiczenia na Driving Range
Konkursy golfowe – Longest drive, Nearest to the pin
13:00 – 14:00 Lunch dla uczestników Akademii golfa i gości
14:30 – 15:30  Lunch dla uczestników Turnieju
16:00  Aukcja obrazów Michele Lenglarda „Lenskiego” i loteria fantowa
17:00  Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
18:00  Zakończenie Turnieju

Dochód z imprezy przeznaczony jest na finasowanie projektu ’’STOP CANCER” Koszt zaproszenia dla 1 osoby: 300 zł.
Wpłaty można dokonać na konto Rotary Club Warszawa City: 92 1500 1272 1212 7001 1076 0000 z dopiskiem
„Charytatywny Turniej Golfowy Rotary – Imię Nazwisko”

Dress code weekendowy lub sportowy

20220510 RC Warszawa City_timetable_eng