Gala Superherosów

Modlińska 105

Jabłonna

Drogie Rotarianki, Drodzy Rotarianie,

w imieniu najstarszego w Polsce Klubu Rotaract – RAC Warszawa – mam zaszczyt zaprosić Was na Galę Superherosów, którą organizujemy w ramach Konferencji Dystryktalnej Rotaractu. Konferencja miała się odbyć w czerwcu, ale z uwagi na pandemię przełożyliśmy ją na październik.

Gala odbędzie się w sobotę, 17.10.2020 r. w przepięknym, historycznym Pałacu w Jabłonnie koło Warszawy (wyjątkowo wygodny dojazd samochodem, pociągiem oraz transportem publicznym). Zabawę rozpoczniemy o godzinie 20:00, a bal odbędzie się w klimacie Superbohaterów – z uwagi na nasz projekt dystryktalny oraz fakt, że Rotaractorzy, Rotarianie i Interactorzy są superbohaterami swoich lokalnych społeczności.

Pałacowy Pakiet Galowy dla Rotary wynosi jedynie 200 zł. W cenę wliczona jest kolacja, wspaniała zabawa przy muzyce, opłacone korkowe, welcome drink oraz doborowe towarzystwo Rotaractorów, Interactorów i Rotarian! Liczymy, że pojawicie się na naszej Gali, kontynuując ubiegłoroczne motto „Rotary łączy świat”. Będzie to dla Was świetna okazja, aby bliżej poznać Rotaractorów z całej Polski, wymienić się inspiracjami oraz uzyskać cenną wiedzę na temat funkcjonowania Rotaractu. Szczególnie zapraszam kluby Rotary, które chciałyby w przyszłości samodzielnie zasponsorować klub Rotaract. Jeśli macie ochotę wziąć udział również w panelach, koniecznie proszę o kontakt – przygotujemy dla Was specjalne pakiety, uwzględniające uczestnictwo w wykładach, obiad, przerwę kawową itp.

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu. Możecie pisać na skrzynkę DICO lub na r.tondera@rotary.org.pl albo dzwonić pod numer 692 604 234. Serdecznie zapraszam do kontaktu również Rotarian, którzy chcą wypromować swoje firmy, zostając oficjalnymi partnerami Konferencji.

Rafał Tondera, RAC Warszawa, RC Warszawa Józefów