Gala 25. Charytatywnej Choinki Rotariańskiej

11 grudnia 2021, godz. 17:00

Strona WWW

RC Warszawa City

Rotary Club Warszawa City ma zaszczyt oraz przyjemność zaprosić Was na uroczystą  Galę 25. Charytatywnej Choinki Rotariańskiej, która odbędzie się w dniu 11 grudnia 2021 r., o godzinie 17:00 w budynku „Złota 44” (Złota 44, 00-120 Warszawa) na 50-tym piętrze oraz on-line za pośrednictwem platformy Zoom.

W trakcie trwania imprezy przewidziano dla uczestników wiele ciekawych atrakcji. Wśród nich między innymi planowana jest aukcja charytatywna – w tym aukcja na portalu Allegro, który jest partnerem naszego wydarzenia , gotowanie z włoską gwiazdą szefową kuchni – Cristiną Catese – oraz koncert muzyczny – Pauliny Grochowskiej. Szczegółowe informacje na temat agendy tego wydarzenia dostępne są pod linkiem: www.

Koszt cegiełki charytatywnej w związku z udziałem w wydarzeniu stacjonarnym wynosi: 350 PLN.

Wpłata na konto Rotary Club Warszawa City

Rachunek bankowy: 92 1500 1272 1212 7001 1076 0000

Tytuł: Darowizna statutowa – Choinka 2021

Osoby biorące udział w wydarzeniu za pośrednictwem platformy Zoom prosimy o dokonywania dobrowolnych darowizn na wskazany powyżej rachunek bankowy.

Środki zebrane w trakcie trwania niniejszego wydarzenia zostaną przeznaczone na walkę z nowotworami, między innymi w ramach projektu RC Warszawa City: „Stop Cancer”.

Z uwagi na panującą sytuacje epidemiczną Sars-CoV-2 udział w wydarzeniu stacjonarnym będzie możliwy jedynie za okazaniem stosownego certyfikatu covidowego w zakresie szczepienia lub przechorowania.

Osoby zainteresowane osobistym udziałem w wydarzeniem proszone są o potwierdzenie swojego udziału wraz ze wskazaniem liczby osób towarzyszących bezpośrednio do Sekretarza RC Warszawa City (email: warszawacity@rotary.org.plnajpóźniej do dnia 8 grudnia 2021.

Udział on-line jest bezpłatny. Bylibyśmy jednak bardzo wdzięczni gdyby zechcieli Państwo wesprzeć nasze projekty dobrowolną wpłatą na przykład kwotą 45 zł.

Dress code: Black tie (wieczorowy)

Prezydent RC Warszawa City

Hung Tran Trong

Dalsze szczegóły na linkach:

XXV Charytatywna Choinka Rotariańska – Rotary Klub Warszawa City – Allegro Charytatywni