Europejska Konwencja Rotaract

03 maja 2017, godz. 0:00
do 07 maja, godz. 0:00

Strona WWW

Warszawa, 30 marca 2017 r.

Szanowni Rotarianie,
Mamy zaszczyt zaprosid Pana/Panią na największe i najważniejsze Europejskie Rotaractorskie wydarzenie, jakim
jest Europejska Konwencja Rotaract. EuCo 2017 odbędzie się w Warszawie w dniach 3-7 maja 2017 roku.

Konferencja EuCo zorganizowana jest pod auspicjami European Rotaract Information Centre (ERIC) – największej międzydystryktalnej jednostki informacyjnej Rotary International skupiającej ponad 20 000 Rotaractorów z niemalże 100 dystryktów w Europie. Każdego roku konferencja EuCo zrzesza około 1000 gości z ponad 50 krajów Europy i świata. Od pierwszego spotkania EuCo, które odbyło się w 1988 roku, przeszło 28 razy reprezentanci krajów należących do Komitetu ERIC wyłaniali chętnych do działania i pełnych energii członków klubów Rotaract, tworząc jednostki odpowiedzialne za organizację światowych spotkao tj. EuCo. Kolejnym, 29-tym komitetem odpowiedzialnym za organizację tego wydarzenia jest komitet Warszawski.

Podczas tego pięciodniowego wydarzenia EuCo Warsaw 2017 wszyscy nasi Goście będą mieli niepowtarzalną okazję spotkad Rotaractorów z całego świata i wymienid się z nimi swoimi pomysłami i ideami podczas paneli szkoleniowych i towarzyszących aktywności. Ponadto nasz Komitet Organizacyjny zapewnia uczestnikom bogaty program kulturowy, który przewiduje: zwiedzanie miasta, wycieczki z przewodnikami, koncerty i imprezy, koocząc na tej specjalnej, sobotniej: Gala Dinner. Wszystko zorganizowane po to, aby uczynid nasze kilkudniowe spotkanie wyjątkowym i niezapomnianym.

Będzie dla nas ogromnym wyróżnieniem i dumą jeśli zaszczyci nas Pan/Pani swoją obecnością na 29tej Europejskiej Rotaractorskiej Konwencji. Swój udział w gali potwierdzili już RI Director Peter Offer oraz kilku ambasadorów.

Link do rejestracji dla Polskich Rotarian: http://euco2017.pl/packages/pakiety-dla-polskich-rotarian/
Zachęcamy do rezerwacji pokoi w Novotelu Airport w wyjątkowych, promocyjnych cenach.

Z wyrazami szacunku,

Matthieu Bondu